• garip soruların yetersiz açıklamaların var olduğu bir sınavdı. özellikle uçakla mı trenle mi gider sorusu bombaydı.
  • matematik sorularında ikinci bölümün sonlarına doğru çabaladım didindim ama gel gelelim 100 matematik sorusundan sonra türkçeye geçince beynim koşarak uzaklaştığından olsa gerek anlayamadım, ne okuduysam anlayamadım. beş dakika mola ardından asıldım ama nafile çaba oldu sanırım, onu bile hatırlamıyorum. türkçe kısmı zor ve anlaşılmayan paragraflar gibi geldi bana.

matematikte bizim programlamada gördüğümüz algoritma sorusunun basitini alıp mantık sorusu yapmışlar, yadırgamadım hiç. su dokuya benzer toplam sorusunda da zorlanmadım ama o uzunluk şartı isteyen, karede nokta belirlememizi isteyen soru neydi. ben matematikçiyim böyle soru görmedim. hayde görmediğimi geç, bu kadar kıt zamanlı sınavda o soru ne öyle aklım mantığım kesmedi bi türlü. (bkz: ismail abi)

senin yüzünden beyin yokluğu çektim sınavdan haberin var mı be.
  • sonucu açıklansın istediğim sınavdır. bakalım kaç gelecek.
  • bir saate kadar sonuçları açıklanacak olan sınav..
  • sonucu az evvel açıklanan sınav. benim için tatmin edici bir sonuç oldu. iyi bile yapmışım.
  • açıklanmış.

sözel puanım 86 imiş, neye tekabul ediyor, yeterli midir falan hiç bilmiyorum. hobi olsun diye girmiştim, sınavın içeriğini sınavda öğrenen biri için iyi galiba? değilse sonbaharda ciddiye alarak girelim.
  • sözel puanım 81.464, öylesine girmiştim zaten, gelecek eşit ağırlıktan gireceğim.
  • sanırım gözetmen olarak katılacağım ilk sınav.
  • iyi bir üniversitede doktora yapmak için yüksek puan almak istediğim sınav.
hesabın var mı? giriş yap