şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ücretli bir din öğretmeninin yediği halttır.
    habere göre istanbul arnavutköy'de ücretli din öğretmeni bir çocuğu bu şekilde ağlatmış. edep ya hu!

alevilerin yaptığı yemeğin yenmeyeceğini söyleyen din öğretmeni görevden alındı: 'bu nasıl eğitim?' https://oned.io/h/842055

edit: alevi değilim ama arkadaşım vardı üniversitedeyken. ömrü uzun olsun hamur işlerini pek güzel yapardı annesi.

edit 2: yerel kaynak http://www.arnavutkoyden.com/…nlarin-ekmegi-yenmez/
    yazar kalema'ya teşekkürler

edit3: maide 5'e dayanarak alevi yemeği yenmez diyen önce bir tövbe etsin sonra da domestosla beynini bir yıkasın.
  • bir adet kansızın beyanıdır.ülkemizde bu ve bunun gibileri mantar şeklinde türemektedir.ee welcome to the yeni türkiye jungle.
  • bu yaşıma kadar yedim ve şu an yanlış yaptığımı anladım, bir daha ana yemeği yemeyeceğim.
    edit: imla
  • çomaristandan şaşırtmayan haberlerde bugün dedirten haber. zaten imam hatiplerin sayısının artması da bu tür orospu çocuklarının sayısını arttırmak değil mi?
    edit:imla.
  • alevinin yaptığı yemeğe kurban olun siz. hz ali yi öldüren kansız şerefsiz de, peygamber efendimizin torunlarını haince öldüren şeref yoksunları da aynı kafaydı. dini ahlaksızlaştırdılar, kendi çıkarlarına göre yonttular.

bak sen deyyusa ; kendi devletlerine ihanet etmişler hele!
    manda ve himaye kabul eden, amerikan gemisine secde eden vatanını seviyor da, şah ismaille bir olan mı vatanına ihanet ediyor? azılı türk düşmanı osmanlıyı da övmelere doyamadınız haa. yazıktır günahtır.

edit: küfürler darkwizard' ın uyarısıyla kaldırıldı.
  • mümkünse hiçbir yemeği yemeyerek kendi kendini yok etmesi gereken mal beyanı.
  • böyle çomarlara alevi yemeği haram deve sidiği helaldir. boşverin yemesin. sidik içsin.

edit: ateist olup mezhep çomarlığı yapan birini de ilk defa bu başlıkta gördüm. adam hem ateist, hem mezhep çomarı. umarım anan baban bir daha üremez.
  • onu söyleyen kafasını siktiğimin yobazı alevlerin sikinde kurban olsun. bunlar son 16 yılın ürünleri hep. seni de, sana diploma veren üniversiteyi de, içindeki hocayı da... bu örümcek beyinli yobazlardan binlerce üretildi bu son 16 yılda.
    hangi ilde alevi arkadaşım olduysa, şansıma mıdır hep kral adam çıktılar bugüne kadar. dürüst, ahlaklı, okumuş, modern, gururlu... bunlar gibi beyinleri, ve içi çürük, insanlardan iğrenen, ona günah buna sevap çerçevesinde yaşayan pislikler değiller.
  • yemeyin. zaten helal lokma dokunur size.
  • sözkonusu alevi abimse çok doğru bir önerme. soğuk suya makarna koyup haşlamaya çalışan biri kendisi. gerisini varın siz düşünün.