• 1- ortada bir hakaret yok
    2- hani filmlerde sürekli birilerini ispikleyip yaranmaya çalışan sevimsiz karakterler olur ya aynı öyle olmuşsun len

edit: ben yazdığımda “gerizekalı” diyenlerin enteyleri eklenmemişti birine gerizekalı demek elbette hakarettir ama geri kalan sözlerin hala bir hakaret olması söz konusu değil. her hoşunuza gitmeyen şeyi hakaret kisvesi altına so ka maz sı nız.

edit2: suserler tarafından, sarf edilen “gerizekalı” kelimesinin “yalnız kız ağlıyor gerzekalı” gibi bir kalıp biçiminde kullanıldığına dair yeşillendirildim. gerçekten öyle kullanıldıysa bu da tabii ki hakaret değil. ama entry’yi görmedim.
  • (bkz: öğretmenim pelinsu ödevini yapmamış)

bazı yazarları ve çaylakları ortaya çıkaracak veritabanı.
  • yalakalık yapana yalakalık yaparak kazanç sağlama sistemine hoş geldiniz.
  • bu ne ya, uyuduk uyandık. sözlüğe türkiye simülasyonu yüklenmiş. göt kılları bile gelmiş ahaha.
  • asfalt rıza abimizin bir sözü vardı. 'şakşakçılığın sonu ayakçılıktır' diye. içimden geldi, yazayım dedim.
  • (bkz: kanzuk'u en çok benim sevmem)

edit: asfalt rıza abimiz yanlış söylemiş. şakşakçılığın sonu taşakçılıktır.
  • e bu bildiğin ispikçi dedirten başlık
  • daha etmedim ama geleceğe yönelik ekleyebilirsin.
  • oraya beni de eklemenizi rica edeceğim.
  • atatürke salyalar akıtarak hakaretler eden furkan için böyle bir başlık açtın mı?
    ifşa gizli bilgileri izinsiz sızdırmaktır. sosyal medyada açık açık yazılanları listelemek ifşa değildir. önce başlık açmayı öğrenin.
    samimi bulmadığım platform.
hesabın var mı? giriş yap