şükela:  tümü | bugün
  • twitterda kişilerle ilgili bilgieri içeren flood

son durum editi : ankara cumuriyet başsavcılığının açıklaması
    ''cumhuriyet başsavcılığımız tarafından da bu eylem hakkında soruşturma yapılmış, şikayetçi s.e’nin şikayetinden vazgeçmesine rağmen şüpheli hakkında iddianame düzenlenmek suretiyle kamu davası açılmıştır."

üst edit: olayla ilgili ankara emniyet müdürlüğü'nün basın açıklaması

öldürülüp intihar süsü verilen kadınlardan sadece biri, ümit can uygun'un döverek bayıltıp instagramda canlı yayın açtığı video ortaya çıkmış. izlerken dondum kaldım. gündemde kalsın ve adalet yerini bulsun.

ekleme: ailesinin açıklaması
  • ümitcan uygun denen bir orospu evladı tarafından işlenmiş suça kurban gitmiş kadıncağız. ah eğer burayı okuyorsan gel de öyle olmaz böyle oluru göstereyim sana anasını siktimin çocuğu. gece gece sinirimi hoplattın.piç.
  • (bkz: kiz arkadasi tarafindan yuzune kezzap atilan erkek)

edit: ben de zannettim ki bu başlıktaki duyarlı(!) arkadaşlar böyle bir konuya da dikkat çekerler, tepki verirler ancak onlara göre, bu konuda duyar kasmak isteyerek bu başlığı kirletmişimdir! bile bile duyar kastım sırf sizin ne kadar iki yüzlü karaktersiz olduğunuzu göstermek için ki nickaltıma gelip havlayanlardan bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.

hani insan konusunda çok duyarlısınız ya neden? insanların ikili ilişkilerine, tercihlerine karışmayı kendinize görev biliyorsunuz.

hatta bir de bu konuda bana afkuran meriç tayfası var ki mesaj kutumda "yaptığın duyarı sikeyim" demişler ama bu başlıktan sonra gitmiş hemen "kadınların ilişkilerde yanılması" "kadınların yanlış ilişki tercihleri" diye başlıklar açmışlar, o tür başlıklara entryler girmişler.
    adeta
    "o tür erkekleri seçmeyin beni seçin beni seçin" diye bu ve bu tür başlıklarda sahte, göstermelik duyarlar kasmışlardır.

sizin gibi yavşak olup, onun 250 grlık organı vardı çok değerliydi diye göstermelik edebiyat yapıp, içimden "ah ulan keşke o 250 gr benim olsaydı" diyeceğime, ölen-yaralanan erkekmiş s et. haber değeri bile yok başlıkta tartıştığına değmez, ama "ayyy 250 grdaşımızı mı tehdit etmişler bütün dünyaya ateşe verin yansın erkekler" diyecek karaktersizlerden, kişiliksizlerden olmamayı yeğlerim.

edit 2: (bkz: kocasini uyurken keserle olduren kadin) bu başlığa niye? bu kadar duyar kasmadınız aq karaktersiz oçları sizi.
  • up
  • kanını siktimin oğlu nasıl bir insansın sen ya, bunun gibi has orospu çocuklarına özel bir yer yapılması lazım. hücre içinde yerde betona yatacaklar başına birini vericen yedirip içiricen ölmesine izin vermicen her yeni gün başka bi yerini kesicen seneler boyu sürücek tarzdan ibret verici olacak amına kodumun çocukları
  • arkadan bir kadın sesi yükseliyor. o sesin sahibi katil kişinin annesi mi? eğer öyleyse bu anne de en az katil kadar katildir. nasıl müdahale edememiş neden her şey normalmiş gibi takılıyorlar orada aklım almıyor. anneye de üst sınırdan ceza verilmesi dileğiyle...

edit: arkadaki sesin sahibi maktül ve şüphelinin ortak arkadaşı olan b**** isimli şahsa aitmiş.
  • yanında "onu mu gösteriyon bir de..." diyen kadın hiç mi engel olmadın sen ya. daha kadınlar birbirini arkasına almıyor inanamıyorum yeminle inanamıyorum.

edit: o sesi gelen kadın, kızın arkadaşıymış ve bu yazılana göre o kadın da malum şahıstan dayak yemiş. ne kadar doğru bilmiyoruz.
  • şaibeli ölümüyle ilgili baş şüphelinin vermiş olduğu şu poz ve özellikle duvardaki yazı birçok şeyi açıklamaktadır.
  • bilin bakalım hangi partiden.

delikanlı geçinip, kadını döverek bayıltan bunu da kayda alan bir orospu çocuğu. intihar olduğunu hiç sanmıyorum, olsa dahi kesinlikle intihar kararını kuvvetlendiren kayda alınmış bir darp olayı mevcut.

başkasını intihara azmettiren, teşvik eden, başkasının intihar kararını kuvvetlendiren ya da başkasının intiharına herhangi bir şekilde yardım eden kişi, iki yıldan beş yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır (tck m.84/1).

intiharın gerçekleşmesi durumunda, kişi dört yıldan on yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır (tck m.84/2).
502 entry daha