• 3 tl'lik fiyatıyla cep dostu ama yapaylığıyla o yavan tadı resmen dondurmadan soğutur. l'era fresca alıcaktım cimriliğim tuttu gittim bunu aldım hakettim.
  • külahı 1 tl diye gidip alma gafletinde bulunduğum şey.

çok da beklentim yoktu ama bu kadar da kötü olamaz. "eh dondurma değil sütlü buzdur" diye düşünerek ambalajını okduğumda "su buzu" kavramı ile tanışmış oldum. beterin beteri varmış. sütlü buz tanımına bile uymuyor. içinde süt yok. o derece.

aman diyim!
  • eskiden var olan çikolata-kaymaklı cornetto yeniden çıktı diye sevinerek aldığım ve hüsrana uğradığım dondurma. ulan ne istediniz benim dondurmamdan. büyüğünün dibi karamel dolu. nefret ediyorum. sırf kaymaklı bir kornet daha mı çok satıyor yani ne zorunuz vardı amk!?
  • 3,99 tl'ye 750 ml dondurma veriyor. kapı kapağı da cabası. daha ne istiyorsunuz?
  • yeni 3,99 liralık dondurmalarının arasında bir çikolata-muz var ki anlatılmaz yaşanır... vişne-limon da aldım, onu da yarın deneyeceğim.

fiyatına göre performansını beğendim, daha çok çeşit çıkarırlarsa iyi olabilir.
  • bunun vanilya-bisküvi parçalı olanı gerçekten enfes. "kutu dondurma yiyeyim ama şimdi carte d'or çeşitlerine de para vermeyeyim, farklı bir şeyler deneyeyim" diyorsanız tavsiye ederim.
  • önce eritilmiş, sonra dondurulmuş plastik. ambalajı daha lezzetli.
  • yağlı sütlü buzdur.
  • arada alır yerim.

mmmm leşşş.
  • kırk yıl aç susuz kalsam, tekrar yemeyeceğim leşşş dondurma...
hesabın var mı? giriş yap