• 5 yıldızlı şehir hastanelerimiz dururken özel amerikan hastanesinde tedavi olmayı tercih etmiş diyanet işleri bakanıdır.

lafa gelince fakirlik allah'a yakın olmaktır demişti ama oysa ki.
  • ülkeyi iç savaşa sürükleyebilecek tehlikede biri kendisi.
  • sultanahmet diyanet kompleksinin suit dairesini kullanan, devlet hastaneleri dururken özel amerikan hastanesinde tedavi olan, duha/8'de zengin olduğu bildirilen zat için "hasırda yatardı" geyiği yapan ve siha çağında kılıçla minbere çıkan ali erbaş hiç utanıp sıkılmadan "gösterişten uzak durun" diyerek gençlere tavsiyede bulunmuş.

lakabı da mercedes ali bu arada.
  • diyaneti insanları nasıl dinden çıkarırım başkanlığına çevirmiş, geçmişte fetö'ye övgüler döşemiş, akp tarafından esir alınmış şahıs.
  • kuran’ın eşcinselliği lanetlediği doğru fakat bence insanların bu şahsa kızmalarının rn büyük nedeni; kuran kurslarında çocuklara tecavüz edilirken ses çıkarmaması ya da kafasına göre fetva verip faizi helal göstermesi.
    ee çıkıp deseydi ya bunlar dinimize ters, zinhar kabul edilemez.

ya da devlet şans oyunlarından dünyanın parasını kaldırıyor, çıksın iki laf da ona etsin.

din riyakarlığı da yasaklıyor, yüce dinimiz islam, müminlere “emrolduğunuz gibi dosdoğru olun” diyor.
    hadi çıkıp desin, şans oyunları yasaklansın, genelevler kapatılsın.
    genelevlerde yapılan ne? evcilik mi oynuyor insanlar orda?

çıksın desin ya, hırsızlık en büyük günahtır, devlet mallarına çöreklenmeyin, nemalanmayın, vakıf malına konmak, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemektir desin.

diyemez değil mi? korkar.
    şuraya hz. ali efendimizin bir sözünü bırakıyorum.
    haksızlıklar karşısında susan dilsiz şeytan gibidir.
  • özgeçmişinde iyi derecede arapça ve fransızca bildiği yazan ancak tercüme isteyen diyanet işleri başkanı.

daha geçen yıl “günaydın yerine 'essalamü aleyna ve ala ibadillahissalihin' demek gerekiyor.” demişti. ne demek olduğunu sen de bilmiyorsun bize niye dayatıyorsun aq.

allahtan repertuar geniş de, duaları ezberden okuyor. tık
  • “ peygamberimiz hasırda yatardı fakirdi ekmek bulamazdı , onu örnek almalıyız “ diye vaazlar verip sonra trilyonluk mercedese binen , dini ve ahlaki samimiyetinin sıfır olduğu , atatürk ve cumhuriyet düşmanı olan diyanet işleri başkanıdır.
  • kendisine ve kendisi gibi olan tüm müslümanlara selam olsun! o kadar aptal, vefasız, arapçı, hainlersiniz ki sayenizde dinin gerçek yüzünü araştırıp dinden kaçarak uzaklaşabildim. aya sofya açılışında da beni şaşırtmadı. bunların hepsi vatan millet düşmanıdır. atatürkçüler olmasa bu ülke 1-2 yılda pakistan tadında bir yer olurdu. zaten tüm dertleri de bu yüzden atatürk ve atatrükçülerdir. en büyük arzuları atatürkün hiç var olmadığı bir geçmiş ve gelecektir. ama biz buradayız. sizler şimdilik gülün eğlenin zafer edasıyla ortalıkta dolaşın çok değil 3 yıl içinde insan içine çıkmayacaksınız.
    t: hıyanet içindeki diyanetin saçı boyalı üfürükçü başı
  • nasil prof oldugu arastirilmasi gereken sakalli, fetö dernekcisi, attigi her adimla ataturk ve turk dusmani.
  • yeniden atanmasına çok sevindim.
    bu adam saçmaladıkça, her yerde tayyip'in yanında poz verdikçe insanlar hızla akp'den soğumaya devam ediyor.
    ilk seçimde akp'nin gidici olmasına büyük katkısı oluyor, olacak.
    kendisine hayırlı görevler diliyorum.
hesabın var mı? giriş yap