4421 entry daha
  • inandık sana, güvendik sana, başkanımız oldun sonunda diyerek inancımızı dile getirdiğimiz başkanımız. yanındayız.
  • keşke galatasaray’a da böyle vizyoner bir başkan gelse diye iç çektiğim adamdır. bir galatasaraylı olarak fenerli kardeşlerimi tebrik ederim. sizin kalitenizin artması bizi daha da zorlayacaktır ve bu sayede bir zahmet biz de götümüzü kaldırıp gelişelim.
  • neymiş transfer yapmıyormuş eski başkandan ne farkı varmış !!

eski başkandan farkı yarın başarısız olsak, yenilsek ali başkan bizimle oturur bizimle üzülür, sarılırız beraber üzülürüz, eski gibi her skandal’da her başarısız sonuçta kafayı kuma gömüp gündemden düşmesini bekleyene kadar ölü takliti yapmaz, biz de sinirden kendimizi sikmeyiz.
  • futbol harici branşlarda durumlarının pek parlak olmadığını düşünen taraftarları ortaya çıkarmış fenerbahçe'nin yeni başkanı olan, iyi niyetli ve türk futboluna katkısının büyük olacağına inandığım koçgillerden bir vatandaş.

ali koç umarım türkiye'de futbol adına beklediğimiz farkındalıkların oluşmasını sağlayabilir ya da en azından bu duruma katkı sağlar. zira türkiye'nin 3 büyük kulübünü toplasan 1 southampton etmiyor (transfermarkt'a göre, kadro bazında). çok kıskanıyorum adamları, çok.

bu arada fenerbahçe basketbol dışında başarısı kalmamış bir takımdır.

elin sikik osm'sinde bile ligde 4.'lük hedefliyor.
  • bir beşiktaş taraftarı olarak şu ana kadar başkanlıkta geçirdiği süre zarfında başarılı bulduğum, ileride de muhtemelen çok başarılı olacak kişidir.
    öncelikle comolli olduka başarılı bir hamleydi. ve görülüyor ki comolli'ye karışmayarak da adamın işini düzgün yapmasını sağlıyor.
    cocu tam olarak fenerbahçe'nin aradığı bir futbol tarzına sahip. kariyeri de güven verici.
    takımı gençleştirmek için de oldukça sağlam hamlelerde bulundu.
    ayrıca göreve geldiği günden bu zaman kadar yaptığı açıklamalar nefret söyleminden, ötekileştirmeden uzak. itidalli.
    daha ne olsun ki?

futbola, spora böyle başkanlar lazım. spor fair play içinde kaliteli rekabetle güzel. bunun için de güzel bir ortam oluşturulmuş durumda şu an kulüplerde. umarım böyle devam eder.
  • taraftarın yanlış beklentiler içinde olduğu fenerbahçe başkanı. ali koç hiç bir zaman “ben gelince size yıldız alacağım” demedi. ali koç’un amacı fenerbahçeyi wonderkid yetiştiren ve satan bir altyapı kulübü haline getirmek. bu sebepten dolayı kulüp popülist transferlere çok para vermekten kaçındı şu ana kadar (bkz: jack wilshere) onun yerine genç olan ve ileride iyi performans verme olanağı olan oyunculara yöneldi. son olarak fenerbahçe en son 2014 te şampiyon oldu 2-3 sene daha şampiyon olmasa bir şey olmaz. ancak eğer fenerbahçe altyapıdan oyuncu yetiştirip satan bir kulüp haline gelirse 10 sene sonra onu kimse tutamaz.
  • futbolda birilerinin çok sevdikleri biricik başkanları takımı batırdığı için transfer yapamayan başkan.
  • varsın transfer yapmasın, varsın 2-3 sene takım şampiyon olmasın hiç sorun değil. kendimi bildim bileli fenerbahçe sevdalısı biri olarak beni de "işte benim başkanım bu" derken gururlandırabiliyor ya...

*mesele bitmiştir, bu kadar basit. umarım aziz'den daha fazla süre başkanımız olarak kalır.
  • aziz,mahmut ve şekip gibilerin oluşturduğu fenerbahçe nefretini bitirebilecek yegane insan. sadece fenerbahçe için değil türk futbolu için değerlendirilmesi gereken bir fırsat ali koç'un başkanlığı.

transferle ilgili kendisine veryansın edenlerin dünyadan haberi yok. burada ahkam kesip adamı gömeceğinize kap'a yapılan 16 temmuz tarihli bildirimleri okuyun. klubün bilinenler dışında uçan kuşa borcu var. fb taraftarının ismini bile unuttuğu futbolculara ve menejerlerine borç var lan. hala transferrr yap başgan diye ağlıyorsunuz. bu adam şampiyonluk veya büyük transferler vaadiyle başkan seçilmedi. hep kurumsal yapı ve mali yapının düzeltilmesi gerektiği vurgusu yaptı. o yüzden sözünü tutmuyor diye zırlamayın.

şimdiye kadar yapılan hamlelerin hepsinin doğru olduğunu ve uzun vadede meyvelerinin toplanacağını düşünüyorum. sabırlı olmak zorunda herkes.

not: siyah beyaz
  • (bkz: o. tzocuğu zanum evladum) fenerbahçe' nin borsada anasını siqti dağıttı geldiği günden beri hisseleri dip yaptı. hissedarlar azizi dört gözle bekliyor.
28023 entry daha
hesabın var mı? giriş yap