• 5 kasım 2023 tarihinde gerçekleşen yüksek divan kurulunda konuşma esnasında yaptığı taklittir. gümletmiştir.

hahahahahahaha

hahahahahahaha 2

hahahahahahaha 3

edit : kedicikleri kudurtan taklit. büyüksün ali başkan

edit 2 : yeni videolar eklendi, linkler güncellendi.
  • gümlettiği tek şey kendi takımı. böyle giderse yine sene sonu yeni hoca kim olacak muhabbeti döner. yaptığı şey de düpedüz terbiyesizlik.
  • bu adamda zeka geriliği olduğunu düşünüyorum.
  • bu fenerlilerin cidden zeka sorunu var. adam 4-5 senedir hiçbir kupa kazanamadı, neredeyse küme düşürüyordu hatta. bir çıkın isyan edin amk. biz burak elmas'ı başarısız diye 6 ayda postaladık.
  • (bkz: 4 kasım 2023 fenerbahçe trabzonspor maçı)ndan sonra kendimize çeki düzen verelim demek yerine, milyon dolarlık holdingin ortağı olan adamın yaptığına bak.

neden bu ülkeden hiç bişey olmaz, merak edenler izlesin

edit: canlar milyon değil milyar diye uyarıyorlar, doğrudur. bu da rezilliği daha üst seviyelere çıkarır

edit 2: milyon değil milyar, amk cahili, finans bilgine sokayım, koç'u milyon dolarlık şirket biliyorsun cahilsin bu yüzden lafının kıymeti yok minvalinde onlarca mesaj aldım.
    1- koç holding'i eleştirmiyoruz. fenerbahçe başkanını eleştiriyoruz. hayatlarında yan yana 100 bin doları göremeyecek insanlar lütfen mesaj atıp durmasın.
    2- oraya 2023'ün ilk çeyreğinde 11,9 milyar dolar ciro yapmış şirketin ortaklarından birisi yazsam ne değişiyor?

fener konusundan çuvallayanlar koç holdingin muhasebecisi olmuş.

rezilliğiniz azalıyor mu? hayır. artarak devam ediyor
  • ne zamandır bu adamı görmüyordum, gördüm yine keyfim kaçtı. bu adam yine bir mağlubiyetten sonra o sebeple veya bu sebeple yine kameralar karşısındaysa fb şampiyon olacaksa da artık olamaz heralde :d
  • über bir taklit. başkan yine kalitesini ortaya koymuş, helal olsun başkana.
  • bu taklidi izledikten sonra aklıma ilk olarak istanbul antlaşması geldi.

dursun özbek çok doğru işler yapıyor, bunun başında da erden timurla çalışması var bence. böylece en basitinden bu seviyesizliklerle uğraşmıyor adam.

istanbul antlaşmasında osmanlı sadrazamının avusturya arşidükü'ne denk sayılması gibi şu sıralar da fenerbahçe spor kulübü'nün başkanı olsa olsa galatasaray başkanvekili'ne denk gelir ancak.

aralık ayını iple çekiyor galatasaray taraftarı.

edit: tarihi bilgi düzeltmesi. sadrazam yerine padişah yazmışım. uyarı için gayri faal bomba'ya teşekkür ederim. o kadar kişisiniz, sadece bir kişi fark etmiş ve uyardı. tarihten kaldınız, oturun sıfır.
  • tarihe, fenerbahçe’nin en başarısız döneminin başkanı olarak adı plastik harflerle yazılacak bir kaybedenin yaptığı taklit.
  • galatasaray başkanını bir fener yöneticisinin taklidini yaparken hiç gördünüz mü?

görmediniz ve asla göremeyeceksiniz.
hesabın var mı? giriş yap