• içine döktüğü bir çağlayanı olan bir adam bu (ben güzel güzel anlatabilecek kadar anlayabilmiş değilim bu bahsettiğim şeyi, fakat ayan beyan görmek için de anlatabilecek kadar anlamak gerekmiyor; okuduğunu anlamak yetiyor başlangıç için).

böyle insanların var olduğunu ve beyinsiz popülasyonu ne kadar artartsa artsın var kalacağını bilmek zaten başlı başına güzel bir şey. fakat aligit gibi bazılarının, ümitsizliği sözlük'e filan vakit ayıracak kadar umursamıyor olması, anlaşılamamak gibi kaygılardan sıyrılmış olması hayatın güzel bir komplimanı olsa gerek (kendi de biliyor arada bir yaptığı komplimanlar olmasa çekilmez olduğunu).

insanları düşünce geliştirme ve ifade modellerine göre -gerçekleri makul bir hata toleransı ile yansıtabilen bir şekilde- kategorize etmek mümkün olsa, daha kolay görürüz o kendi içerisine dökülen çağlayan kavramını; neden daha çok sevmemiz gerektiğini anlarız belki o zaman bu adamları. neyse..

mucizeler oluyor aligit, hala başına gelmediyse boşverme. vallahi oluyor, billahi oluyor. o zaman insan anlıyor.
  • (bkz: okul kapandi)
  • "kücügüm" demesiyle beni mest mest mest eden, mutlu mutlu mutlu, kocaman gülen biri haline getirebilen, süper insan. o da ayni sekilde mutlu mest ve mesut olsun, bunu en cok hak edenlerden o.
  • son zamanlarda sözlükte okuduğum en eli yüzü düzgün yazıyı yazmış..
    kendisine haber verdiğimi sanmam, badi listemde epeycedir.. nadiren yazıyor olması tek rahatsız edici nokta..

(bkz: #25810910)
  • quentin tarantino ile birlikte bana bir çift pabuc alacak kişidir.
  • çok nazik bir yazar.
  • sevilecek bi adam değildir, sevilmeyi de pek sevdiğini sanmam. anlaşamadığımız konusunda çokça anlaşmışızdır bugüne kadar, beyin jimnastiği yapmak gelirse içinizden biraz tartışın,sonra ignore edin, uzak durun. fazlası zarar.
  • yalnız sözlük günlerimin tuzak şansölyesi..

hani iyi yıkanmamış bir ıspanak yedikten sonra ağza gelen kumları ağzımdan temizleyen cezam.

kafesindeki azgın gorilin derdine dermanı

nerden çıktısı,ne işi varı...
  • (#21105403) galiba hesabını başkası kullanıyor :/
  • izmir de geçirdiği günlerden sonra istanbul'da izmir özlemi duymaya başlayandır... izmir'in o damarları saran, kana karışan büyüsü onu da esir almıştır bir kere. artık ne yapsa kurtulamaz bu büyüden. * *
hesabın var mı? giriş yap