• italyan hava tasimacilik sirketi. thy nin italyan versiyonu. ancak dunyada esi zor bulunabilecek derecede kotu servisleri var. su istersiniz kahve servisindeyiz diye vermezler, rotar olur haber vermezler, bavullariniz iki hafta sonra gelir ve en onemlisi her binisinizde acaba inecek miyiz diye dusunursunuz. floransa'ya gidecekler icin kullanilmasi neredeyse mecburi olan havayolu sirketi.
  • always late in time'ın kısaltılmış hali.
  • en tapon hosteslere sahip havayolu sirketi
  • istanbul- londra arasi en ucuz ucan sirket- aslında en ucuz azerbaycan havayolları da, onlar 4. teminale uctugu için herkesin bagajını kontrol ediyolar, dolayısıyla 8 karton sigara sokamıyosunuz.
    aslında uluslararası havayolları sıralamasında 5 yıldız üzerinden 4 yıldız almış, ki 5 yıldız alan sadece cathay pacific ve singapore airlines var.
  • aktarmalı uçuşlar için en riskli havayolu şirketi, havadan nem kapinca greve gidiyorlar.
  • papa'nin tercihi havayolu.
  • istanbul - roma seferindeki mcdonnell douglas marka uçaklarının paslandığını gördüğüm, ayrıca grup halinde gittiğinizde boş olan check-in kontuarındaki görevlilerin boş oturduğunu gördüğünüz ve grup için ayrılan sadece bir kontuarda uzun kuyruklar oluşturan havayolu şirketi...
  • tembel ve ukala personeliyle tanınan havayolu şirketi..
  • ha batti ha batacak havayolu sirketi. hergun calisanlarinin %40'i ise gitmemektedir. kafalarina esip de %100'unun gitmedigi muhtesem gunler de mevcuttur. bunlardan mutevellid olusan ekonomik darbogazinda inim inim inlemektedir bu meymenetsiz havayolu kumpanyasi. ayrica yemekleri yenmez, hostesleri gulmez, calisanlari dil bilmez, cinnetlere namzet seyahatler sunar yolcularina. ozellikle ucus yonunuz italya istikametineyse organizasyon fukarasi havaalanlari **** ile son darbeyi vurmalari, sinir sisteminde kalici hasarlar yaratmalari kacinilmazdir. muhtesem kahveleri bile yetmeyecektir "hay ben italya'nin da...italyanin da..." bagirislarinizi dindirmeye.
  • seferlerinde sizi korkutabilen, başınızı döndürebilen, dualar ettirebilen havayolu şirketi. gündemi dolu olmayan italya'nın baş mevzusu. 17 numaralı koltuk sıraları bulunmamakta; zira 17 nin uğursuzluğu italyan mercilerince bilinmekte. hostesleri ise ortalama italyan kadınının güzelliğine ancak erişebilmekte. (bkz: ne anladım ben bu işten)
hesabın var mı? giriş yap