şükela:  tümü | bugün
 • 'karamanoğlu mehmetbey üniversitesi sosyoloji bölümü öğretim üyesidir. ahlak ve ötesi, antropolojiye giriş, felsefeye giriş & mitolojiden kuramlara, islam düşüncesinde varlığın asalati, rasyonel teoloji, sosyolojik ve antropolojik açıdan dine bakış, varoluşçu teoloji, tanrı yanılgısı üzerine isimli kitapların yazarı. araştırma görevlisi dr. den doğrudan doçentlini almış, olağan üstü bir zeka ve analiz yeteneğine sahip. bütünden parçaya, parçadan bütüne doğru yaptığı analizlerle dinleyenlerinin ve okuyanlarının yeni paradigmalar geliştirmesini sağlayan, kendisinden yüksek lisans döneminde ders alma şansına sahip olduğum ve interdisipliner bir bakış açısı geliştirmemi sağlayan bilim insanı.'
 • şu yazısıyla basmakalıp kemalizm eleştirisinin yıllardır bazı cenahlarda bir milim bile ilerlemediğini bize bir kez daha hatırlatan yazar.
 • hala akp'yi savunan 3-5 meczubun toplandığı serbestiyet denen siteye göre bile fazla cahil.

  30 mart tarihli yazısında şöyle yazmış: marx, alt kültür üst kültürü belirler demişti. türkiye'de yaşananlar da onu haklı çıkardı.

  cahil. kara cahil. zır cahil. zırıl zırıl cahil.
 • serbestiyet sitesinde sansür çağrısı yapan kişidir.

  (bkz: serbestiyet.com sitesindeki sansür çağrısı)
 • tüm akademik kariyerini ilahiyat üzerine yapmış felsefe bölüm başkanı.
 • evveet, şimdi gerçeklerin su yüzüne çıktığı ilahi adaletin tecelli ettiği bir dönemdeyiz, onu tanıma şanssızlığına erişmiş akademideki bütün arkadaşlarıma ve onun yüzünden depresyona giren geçmiş ve gelecekteki öğrencilerine geçmiş olsun diyorum, çok şükür allah'a...

  kendisi şu anda fetö soruşturması nedeniyle kaçaktır. zira fetöcü olarak açığa alınmıştı, ancak soruşturmalarda fetöcü olduğu ortaya çıkacağı için tüymüş olmalı.

  kaçak olduğu gazetelerde yer almış durumda bkz. http://gazeteanadolu.com/…mude-feto-operasyonu.html

  uludağ üniversitesi'nde ilahiyat fakültesine araştırma görevlisi olarak girdikten sonra din felsefesine devam etmiş olan bu şahsiyetin ne allahla, ne dinle en ufak bir ilişkisi yoktur, humanizm derecesi sıfırın altında eksi sonsuzdur diyebiliriz. insanlıktan da, ahlak ve estetikten de nasibini almamasıyla karaman'da ün salmıştır. uludağ üniversitesi ilahiyat fakültesindeki arkadaşlarını ve hocalarını küfürle anan biri olduğu için uludağ üniversitesi'nde de lanetli olduğunun anlaşıldığı açıktır.

  bu şahıs seri üretimle çıkardığı kitaplarda araştırma görevlilerinin emeğini sömüren, ciddi intihaller yapan,asla okuyamayacağı kitapları referans veren, öğrencilerin ders notlarını dahi harfiyen kitaplara koyan niteliksiz bir fetö ürünüdür. çevirisini ve düzeltmelerini mobbing uyguladığı araştırma görevlilerine yaptırdığı “gulen religious congregation” isimli bir de makalesi mevcuttur.

  sosyoloji bölümlerinin kapanması gerektiğini düşünmesine rağmen karamanoğlu mehmetbey üniversitesi'nde rektör sabri gökmen'in torpiliyle üç-beş yıl sosyoloji bölüm başkanlığına indirilmiştir. araştırma görevliliğinden bölüm başkanlığına ancak fetöcü olursan zembille inebilirdin zaten.

  bu şahsiyet türkiye'de sosyologların özellikle en kaliteli olan, iyi okullarda tahsil görmüş ve çokça okunan ve bilinirliği olan hangi hoca varsa (nükhet sirman ve nilüfer narlı, ayşe saktanber, yıldız ecevit--- hahah hakikaten hepsi de kadın)) haklarında küfürlü konuşan biri olduğu için etrafında da kendisinden üstün gördüğü kim varsa ezmeye ve yermeye çalışan, bu şekilde kendi ezikliği, yoksunluğu ve işe yaramazlığını örtmeye çalışan insanlığın utanacağı, dünyada görülebilecek en berbat ucubelerden biridir... özellikle kadın-düşmanı olduğunu söyleyebiliriz. erkek araştırma görevlileriyle iyi geçinirdi, ancak onların kendisiyle görüşmeye geldiklerinde konuşurken memelerine baktığını filan anlatırdı her yerde.

  daha sonra fetöcü networkle 90 yaşındayken 100 yaşındaki kel-göbekli tabirinin uygun mu bilemiyorum da işte hollanda vatandaşı bir kırşehirliyle evlendirilmiştir. şu anda da hollanda'ya kaçtığı muhtemeldir... umarım bu vatan toprağını o pis ayaklarıyla kirletemez bir daha...