• new york'la anlaşmış oyuncu. hali hazırda 20 küsür oyuncusu var kampa katılan new york'un. sirk tadında takılıyorlar bakalım neler olacak.
  • sezon öncesi nyk ile hazırlık kampına katılacak oyuncudur kendisi. sen yıllarca basketbol oynama sonra da "dizim iyileşti olm benim. hem dizliğim var onu takarım" diyip basketbola dönme çabasına gir. seni severdim allan ama uzatmanın manası yok.
  • geri dönüşü yalan olmuş ve knicks tarafından serbest bırakılmış basketbolcu. olmayacağı belliydi gerçi; diz sakatlığı yüzünden bırakıp, dört yıl oynamayıp dönmek çok kolay olmasa gerek.
  • 2000'lı yılların new york oyuncusu seçildi. beklenildiği gibi.
  • new york knicks'dir.

isterse lebron james'li, kevin durant'li, dwight howard'lı, chris paul'lü, carmelo anthony'li bir kadro oluştursun knicks. her sene finalde kim çıkarsa çıksın karşısına 4-0la süpürsün umrumda değil.

benim için allan houston'dır knicks. latrell sprewell'dir.
  • hala nba'de şutörüm diye gezen birçok oyuncudan daha iyi şut attığını göstermiştir all star'daki performansıyla...
  • özlemişiz knicks formasıyla görmeyi.
    zaten kadrolarda ismini gördüğüm anda haksız rekabete sebep olacağını anlamıştım.
  • gece gece anıları depreştirdi. kendisini ne kadar özlediğimi hatırlattı.
    http://youtu.be/ex-u50tt4ai
  • nba live'da durduramadığım iki adamdan biri. en son biraz önce oynadığım magic-knicks maçında 9/10 üçlük attı. ve doğal olarak t-mac'in 37 sayısına rağmen karşı koyamadım new york'a. çünkü takımımdaki diğer skorer oyuncular pat garrity ve darrell armstrong toplamda sadece 13 sayıda kaldı. durduramadığım diğer oyuncu için:

(bkz: rick fox)
hesabın var mı? giriş yap