kurt rambis

  • 2417
  • 2
  • 0
  • 0
  • 2 hafta önce

fiat 126 bis

öncelikle;

"büyük insanların küçük otomobilleri olur."

vincenzo montella

boşuna denmemiş: "fark yaratmak, tutkulu yaşamak için ilkleri başaracaksın" diye. tabi ki bu, teknolojide de geçerli.

şimdi geçelim bu asfalt canavarının insanı cezbeden özelliklerine:

bis denildiğinde akla ilk gelen, kuşkusuz 650 cc ve 23 hp'lik güçlü motorudur. bu küçük canavarla 0'dan 100 kilometreye sadece 6,5 dakikada çıkabilir, kalkışta muazzam farklar yaratabilirsiniz.

yakıt tüketiminde de sınıfındaki diğer araçlara göre oldukça iyi bir konumdadır. fakat firmamız, yakıt tüketimi konusundaki verileri sizin güvenliğiniz için saklı tutmaktadır.

ve güvenlik... fiat 126 bis euro ncap çarpışma testlerinin onur konuğudur. teste dahi tabi tutulmadan kendisine her yıl 5 yıldız verilir. çünkü, bis'in hem prestiji hem de güvenilirliği tartışılmazdır.

müşterilerin en hassas oldukları konulardan birisi de diz mesafesi: 22 cm'lik geniş diz mesafesiyle bis, bu konuda da sınıfının en iyisi.

1750-3100 tl arasında değişen fiyatları size ilk bakışta biraz pahalı gelse de anlaşmalı bankalardan düşük faizlerle kredi alma imkanını bizzat firmamız sunmakta ve siz değerli müşterilerimize her türlü kolaylık sağlanmaktadır.

siz de büyüleyici bir deneyim yaşamak istiyorsanız, en yakın satış noktalarına giderek bu çöl kaplanına sahip olabilir, hayatınıza renk katabilirsiniz.

devamını okuyayım »
08.08.2012 12:47