• alpay özalan'ın "anneme milletvekili olduğumu söylemeyin, o beni pavyon fedaisi sanıyor" adıyla yayınlanacak otobiyografisinde detaylarıyla anlatılacak olaydır.
  • hayallerde yaşıyor bazı ak troller.
  • yalnız ben barış atay'ı izmir'de gördüm öyle meydan dayağı yiyecek bir adam değil, cüsseli.
  • para için önce beşiktaş’ı daha sonra fenerbahçe ‘yi satan adam sonuçta alpay. her iki kulüpte forma giydi ama hiç bir kulüp taraftarı tarafından sevilmeyen bir adam. bonservis bedeliyle kavgadan caydırılabilir bence.
  • kendisi yel bile yapamayacak ezik yazarların başkası üzerinden ego şişiklemesi. bahsi geçen yazar altı bezli gezmekte ve mamasını yerken önlük kullanmaktadır.
  • zamanında fatih terim tarafından tek tokatta yere yığılan arka ayaklı alpay'ın barış atay karşısında da çok şansı olduğu düşünmüyorum.
  • sığır beyanı. şu istediğin şeyin adı alçaklık. meclis ankara da atla git götünde yerse kendin yap. daha fazla yazamıyorum!!!!
  • o degil de alpay akp den milletvekili oldu ya la.. eşi cansel.. o şimdi mebus karısı. vay annugaa..
  • dövüş için kalıp değil, yürek lazım.
    eski televole günlerini bilmeyenler, alpay’ı gladyatör , dövüş ustası felan sanıyor.
    alpay havuza atlayışlarıyla, havuzdan çıkıp gönlümdeki kızın kim olduğunu saklamakla meşhur biriydi 90 lı yıllarda.
    tabi birde hırvatistan maçında yapmadığı faüllü, daha sonraki yıllarda yerli yersiz yapmasıyla bizi mahvetti.
    2002 de dünya kupasında
    2000 avrupa kupasında
    isveçre- ingiltere maçlarında gereksiz yaptığı fauller yüzünden maç kaybettik.

melo nun emreyle oynadığı gibi
    oynarlar adamla.
    ona göre ,
  • sözlükte gerçekleşmemiş, ileride olur belki diye düşündüğümüz şeylerin başlığını açmamalıyız. saçma bir şey değil mi bu ? gerçek olduğunu düşünüp başlığı tıklıyoruz.

o zaman ben de açayım, "mesai saatlerinin 10:00-15:00 arası olması" , altına da yani ileride olur inşallah yazayım !
hesabın var mı? giriş yap