• zevki için para dilenen adamın kampanyası. o kadar fakir insan varken alper gitsin miami'de müzik dinlesin diye yardım edeceğiz amk. git çalış kazan nereye gidersen git.

edit : dalga geçilecek yanı yokmuş . yav he he
  • "this is elpır"dan sonrasını izlemedim.

debe editi : (bkz: 11 şubat 2015 özgecan aslan cinayeti)
  • izmirli bir gencin kampanyası.

bugüne kadar dünyanın çeşitli yerlerini gezen alper, miami ye gidememiş :((
    bu yüzden bu kampanyayla para topluyor, toplarken de bakın önceden nasıl gezdim ama temalı parti videolarından bizi mahrum bırakmıyor. tam olarak nesiyle dalga geçeceğimi bilemedim, ağzını yayarak konuşması mı, acayip dans hareketleri mi yoksa paranın üstünü sağır çocuklar vakfına bağışlayacağını vaad etmesi mi.
    let the linç begin

kampanya linki: https://www.indiegogo.com/…per-s-dream-come-true--3

edit: önceden de şöyle bir videosu varmış arkadaşın.

edit 2: elpır utanmış, videoyu gizlemiş. ama gel gör ki çoktan indirmiştim, geri yükledim.

edit 3: tüh lan, partybringerı da kaldırmış, onu da indirmiştim de o ikinci sırada şimdilik.

edit 4: copyright infringement ile geri yüklediğim videoyu da kaldırtmış, kampanyayı da iptal etmiş. aynen başka bir siteye yüklüyor ve potu kendisinin şu resmi ile arttırıyorum. yüzüne zoom yaparak eğlencenizi ikiye katlayabilirsiniz;

resim linki

video linki
    (22.08.2015 itibariyle tekrar yüklendi)

yasal uyarı: bu resim ve videoların hepsi kendisinin halka açık sitelerde paylaştığı materyallerdir. hiçbiri yasadışı yollarla elde edilmemiştir.
  • (bkz: albertini)
    (bkz: alpertaner)

(bkz: bir reklam mecrası olarak ekşi sözlük)

edit: entriyi yazdığım zamanlarda 120 olan izlenme sayısı şu an 8008.
  • kampanya sitesinde derdini sikeyim butonunu aradım fakat bulamadım. büyük eksiklik
  • bende alamadığım elektronik aletler için, böyle kampanyalar başlatsam mı diye -bir kez daha- düşünmeme neden olan kampanya.
  • (bkz: baba parası)
  • ''this is elpır'' diyen ağzına levyeyle vurulası bir şahsın lüzumsuz feryadıdır.

yahu oturmuşum evimde efendi efendi çay içiyorum.
    tam bu esnada sözlüğe bir göz atayım derken karşıma bu şahıs çıkıyor.

yalnızca yaşadığımız mahalle ve ilçelerde bile bir sürü hasta,yoksul ve her türlü yardıma muhtaç insan varken buna bağış yapanın da, hak verenin de, destekleyenin de aklını,fikrini ve olmayan insaniyetini seveyim(burada sevmek fiili +18)diyor, gerisini sizlerin takdirine bırakıyorum...
  • bugün bir market arabasının içindeki 1lirayı rica etti bi çocuk..benden önce birine daha sordu yok dedi..artık içini bilemem ama cidden ihityacı vardı..yani en azından bana öyle geldi.. tamam dedim bindim taksiye. bi adam geldi arabayı almak için çocuğu itti falan taksici inip adamı kovdu falan adam da seyyar tatlı satan biri.. ama o mücadeleyi görmeniz lazımdı 1lira için koskoca adam ve çocuk.. bunlar varken cidden bu tiki insana diyecek tek bişey kalıyor (bkz: derdini sikeyim)
hesabın var mı? giriş yap