şükela:  tümü | bugün
  • genel olarak piyasaya girecek olan coinler ve gerçekten cüzdana aktarım yapan sistemleri ve siteleri ekliyorum arkadaşlar; doğrulandıkça tüm sistemleri eklemeye devam edeceğim;

arkadaşlar öncellikle aşağıda bulunan sistemler ve siteler arasında önceliğinizi şu sisteme verin; freebitco kesinlikle kısa zamanda yüklü satoshiler kazandırabilir. buradan son 1 haftada yaklaşık 55 tl'lik satoshiyi binance aktardım.

refli link - refsiz link.

1 - yakında borsaya girecek olan ve yeni üye olanlara belli miktarda coin veren sistemler;

* upcoin şimdiden üye olanlara 500 dolar veriyor bu parayı sitede alış, satış ve gönderimlerde komisyon yerine kullanabilirsiniz arkadaşlar bilginize.

refli link - refsiz.

* actioncoin - 1 mart 2018'de piyayasaya girecek olan yeni coin. şimdiden üye olanlara 1000 actioncoin hediye ediyor, ayrıca referans üzerinden gelenlere 10 coin daha veriyor.

refli link - refsiz link

* ucash - ocak ayı içerisinde borsaya girecek olan yeni coin. şimdiden üye olanlara 500 ucash veriyor ve sosyal medya v.b paylaşımlarla bunu artırmak mümkün.

refli link - refsiz link

* eztoken - 7 ocak 2018'de borsaya girecek olan yeni coin. şimdiden üye olanlara 4.25$ değerinde 5 eztoken veriyor.

refli link - refsiz link

* wcx - 9 şubat 2018'de borsaya girecek olan yeni coin. şimdiden üye olanlara 50 wcx veriyor.

refli link - refsiz link

not : bu piyasaya girecek olan coinlere hiç bir şekilde para yatırmayın, üyeliğinizi yapın ve hediye coinleriniz ile piyasaya girişlerini bekleyin, cüzdana aktarana kadar ve coinler ile işlem yapana kadarda para yatırmayın.

2 - sitede belli bir süre bekleyerek coin dağıtan sistemler;

* coinpot - 5 adet coin üzerinden işlem yapılıyor. üye olduktan sonra sisteme bağlı sitelerde belirli süre geçirdiğinizde; btc, ltc, dogecoin, dash veriyor. siteler sistemde panelde de görülüyor bunlar; btc için - ltc için - dashcoin için - dogecoin için - satoshi için - yine satoshi için

tüm bu coinleri coinpot hesabınıza anında aktarabiliyorsunuz. bu coinleri kazanacağız sitelere coinpot üyelik e-posta adresinizi girmeniz yeterlidir.

coinpot üyeliği için; link

* faucethub - sistemde bir çok satoshi ve diğer coinleri kazanabileceğiz siteler mevcut. ana üyeliğinizi faucethub sitesine yapıyorsunuz ve sistemde dasrboard'da görünen tüm sitelerden alacağınız satoshi ve diğer coinleri buradaki hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

refli link. - refsiz link.

* adbtc.top - bu sistem ile 10000 satoshi'yi faucethub hesabınıza aktarabiliyorsunuz. btc cüzdanınıza aktarım şu an yaptırmıyorlar. sistemi bir çok sisteme göre daha kullanışlı ve güzel. günlük otomatik reklam, pencere reklamı ile garanti 100 satoshi kazanıyorsunuz. 1-2 saat zaman ile de ortalama 300-500 arası satoshi kesin olarak kazanılıyor.

3 - loto tarzı sistem ile btc ve dogecoin kazanma

* freebitco.in - sisteme üye olarak her bir saatte bir btc kazanabiliyorsunuz bu çok yüksekte olabilir, sisteme girdiğinizde rakamları göreceksiniz. ayrıca haftalık loto çekilişi oluyor ve ilk 10 kişiye yüksek miktarlarda btc hediye ediyor. cüzdana aktarımda ve sistemin güvenirliğinde hiç bir sıkıntı olmayan nadir platformlardandır, kesinlikle öneririm. ben her saat başı kazandığım btcleri loto'da bilete yatırıyorum şansımı artırmak için.

* freedoge.co.in - üst tarafta bulunan kuruluş tarafından yönetilen yine benzer bir sistem. dogecoin'ler coinpot ve diğer bekleme sitelerine göre çok daha yüksek miktarlarda, sistem loto yok ama benzer bir şekilde multiply var açıkcası pek önermem. her 1 doge'de cüzdana aktarım yapabiliyorsunuz.

* coinfaucet.io - üsteki 2 site gibi aynı mantıkla çalışan ripple biriktirebildiniz sistem. yine loto v.b tüm işlemler mevcut.

refli - refsiz link

* btcheat.com - sistem btc ödül miktarını düşürdükten sonra alım yapanı görmedim. 2 haftalık süreçte %14'e ulaştım, hatta bununla ilgili uzun bir süreci anlatan arkadaş var şurada. son güncellemesini bekliyorum açıkcası çevremde en yakın yaklaşan bu arkadaş oldu. önceki btc tutarında ödeme yaptığına dair videolar olduğu için hala güvenilir durumda. her türlü; zevkli bir oyun sistemi olduğunu söylemem gerek; her 3 saate bir site spins veriyor. invite ile bunu artırabiliyorsunuz, offers kısmında yer alan mobil uygulama v.b yüklemeleri önermem. mining yaparakda spin kazanabiliyorsunuz.

4 - bilgisayarınızın sistemini kullanarak madencilik yaptıran sistemler;

* minergate - madenciliği anlamak ve giriş yapmak adına güzel bir sistem ama büyük beklentiler içerisinde olmanızı istemem; yok ben büyük sağlam makineler bağlarım derseniz öyle bir şey olursa bana gelin, minergate'den daha fazla kazanabilirsiniz. madencilik mantığını öğrettiği için ve kesin olarak ödeme alanlarında olduğunu belirtmem gerek.

refli link - refsiz link

5 - diğer sistemler;

qoinpro v.b çok çok uzun sürede ancak ele geçer btc kazandıran sistemleri pek detayına girmek istemedim açıkcası; ödeme zamanı geldiğinde zira bu sistemler olmayabilir. ödeme alan da olmamış daha çünkü o minimum tutarı ancak 4-5 yıl sonra doldurur sistem olsun kenarda dursun derseniz; link.

işim gereği bilgisayar başında çok fazla zamanım geçtiği için takip ediyorum bu sistemleri ve kenarda tutuyorum açıkcası. kişisel olarak binance kullanarak belli başlı altcoinleri al sat yapıyorum, bu aralarda ise yükselme ihtimali olan yeni coinleri alarak uzun süre bekletme planları yapıyorum zira bu sistem ile çok güzel kazanç elde edenler var. örnek bir kazanç görmek için r10'dan şu arkadaşa bakın. bu arkadaş 20 farklı coin'e 2000$ yatırım yapmış ve 3 günde 1700$ kazanmış bile. büyük ihtimal bir kaç güne ana parasını çıkartmış olacak.

ödeme yapan sistemler ve yeni coinlerden haberdar olunca burayı tekrar editlerim.