şükela:  tümü | bugün
  • genel olarak piyasaya girecek olan coin, token ve gerçekten cüzdana aktarım yapan sistemleri ve siteleri ekliyorum arkadaşlar; doğrulandıkça tüm sistemleri eklemeye devam edeceğim;

son güncelleme : 24 mayıs 2018

arkadaşlar öncellikle aşağıda bulunan sistemler ve siteler arasında önceliğinizi şu sisteme verin; freebitco kesinlikle kısa zamanda yüklü satoshiler kazandırabilir. bu sistemden toplamında 7 adet ödeme aldım arkadaşlar aldığım ödemelerin değeri; 85$ değerinde.

refli link - refsiz link.

1 - yakında borsaya girecek olan ve yeni üye olanlara belli miktarda coin veren sistemler;

* konios - telegram katılanlara ve twitter takip yapanlara 1000 adet kon's token hediye ediyor. buradan katılabilirsiniz.

* araw - 500 adet vermeye devam ediyor, buradan üye olabilirsiniz.

* luckchemy - icoholder'i en yüksek coin, 4.52 ve üye olanlara 25 adet veriyor. buradan üye olabilirsiniz.

* unboxed - buradan üye olarak 3 farklı aşamalı görevleri var, sosyal medya takip ve paylaşmalar ile puanları topluyorsunuz, puanlar coin olarak hesabınıza aktarılacak. buradan üye olabilirsiniz.

* xriba buradan üye olarak yine basit, telegram, twitter takip yaparak puanlarını biriktiriyorsunuz.

* profede - 20.000 kişi ile sınırlı ve 300 adet pato token dağıtıyor. buradan üye olabilirsiniz.

* bitecoin - yeni bir coin, şimdiden üye olanlara 100 adet bitecoins hediye ediyor. buradan üye olarak sosyal medya takip ve telegram grubuna katılım ile 100 adet hesabınıza ekliyorlar.

* nuggets - yeni bir token, e-ticaret ödemeleri ve kimlik platformu üzerine bir kuruluş olan nuggets, airdrop düzenliyor. westart üzerinden düzenlenen airdrop'a katılmak için şuradan bilgileri doldurabilirsiniz.

yeni üyelere 600 adet nug hediye ediyor. westart.co - üyeliğiniz ile site üzerinde bulunan diğer tüm airdroplara katılabilirsiniz.

* bankorus - yeni bir token ve westart üzerinden airdrop başlattı. şimdiden üye olup, telegram'a katılanlara 25 adet btk hediye ediyor.

şuradan üye olarak katılabildiğiniz bankorus token, kripto borsa yönetim sistemi kuracaklarını söylüyor.

* hybridblock - tüm kripto paraların bir arada olacağı kripto para sistemi inşa eden bir yeni token. şuradan üye olarak telegram gruplarına katılmanız yeterlidir. 30 adet hyb hediye ediyor.

westart üzerinden düzenlenen bu airdroplara katılım için westart sitesine ayrıca üye olmanız gerekli. bir kere yapılan üyelik ile diğer tüm airdroplara katılabiliyorsunuz.

* invox finance - yeni bir token ve diğerlerinden farklı olarak 1 adet hediye ediyor. buda token'in çok değerli olacağını gösteriyor. oldukça kaliteli bir alt yapı ile hazırladıkları site, whitelist ve icobench puanı ile bunun olmama olasılığı çok düşük.

buradan üye olarak en azından 1 adet invox finance tokeni kazanabilirsiniz. my ether wallet adresinizi girin ve kenarda dursun. 10 nisan 2018 tarihine kadar geçerli.

* tripago - uluslararası turistik seyahat şirketi olan tripago airdrop başlattı. şimdiden üye olanlara 75 trg hediye ediyor.

refli - refsiz link.

* lapo coin - yeni bir coin, şimdiden üye olanlara 100 adet lax coin hediye ediyor.

refli - refsiz link.

* commado - yeni bir coin, şimdiden üye olanlara 10 adet cmd coin veriyor.

refli - refsiz link.

* bidium coin - yeni bir coin, şimdiden üye olanlara 300 adet bidium hediye ediyor. üyelik bilgileri sonrası kabul edilirseniz whitelist maili geliyor ve katılıyorsunuz. belirli sayıda üye alıyorlar ve alırken doğruluyorlar bilginize.

refli - refsiz link.

* ukit token - yeni bir token, şimdiden üye olup airdrop'a katılanlara 350 adet ukt hediye ediyor. üç aşamadan oluşuyor, siteye üye olun, telegram'a katılın sonrada airdrop sayfasına gidip bilgilerini girin o kadar.

refli - refsiz link.

* ailink - yeni bir token, şimdiden üye olanlara 100 adet puan veriyor, puanlar daha sonra token olarak my ether wallet adresinize aktarılacak.

refli - refsiz link.

* synapsa al - 12 martta borsaya girecek olan yeni token, şimdiden üye olanlara 55 adet syn token hediye ediyor.

refli - refsiz link.

* suchapp - şimdiden üye olanlara 1, telegram grubuna katılanlara 21 adet token hediye ediyor.

refli - refsiz link.

* maxdata - şimdiden üye olup telegrama katılanlara 25 token hediye ediyor.

refli - refsiz link.

* ohtani coin dünyanın dört bir yanındaki beyzbol severlere ve çocuklara bağış yapmak için oluşturuluyor. üye olanlara 500 ohtani coin veriyor. (borsalardaki eth adresiniz ile katılmayın. myetherwallet.com adresinden eth adresi oluşturun.)

refli - refsiz link.

* yeni bir token, şimdiden üye olanlara 100 nts veriyor oturum açma işlevi ve kullanıcı kontrol paneli, ıco'nun başında kullanılabilir olacaktır. birikmiş referanslar gösterge tablonuzda görüntülenecektir.

refli - refsiz link.

* retn coin - my ether wallet hesaplarına 250 coin sözünü tutarak hesaplara gönderen yeni coin. üye olanlara 250 coin vermeye devam ediyor.

refli - refsiz link.

* woter token üye olanlara 20 adet wot veriyor. şu an borsada işlem gören bir token.

refli - refsiz

* justnaturale - şimdiden üye olanlara belli miktar token veriyor, free tokens'e tıklayıp, gerekli sayfaları beğenmeyi unutmayın.

refli - refsiz link.

* swapcoinz - şimdiden üye olanlara tanesi 0.10$ değerinde olan 10.0000 adet spc hediye ediyor.

refli - refsiz link.

* swiftdemand - coinin dağıtımlarını yapıyorlar yakında ico'da olacaktır. şimdiden üye olanlara 100 swift veriyorlar ve her 10 saatte bir siteye gelip claim yapnlara yine 100 swift veriyorlar.

refli - refsiz link.

* viuly - şimdiden üye olanlara 10.000 viu veriyor, yakında ico'ya girecek.

refli - refsiz link.

* pow token şimdiden üye olanlara 3$ civarında token hediye ediyor.

refli - refsiz link

* wcx - ico'yu sürekli olarak ertelediler ama kapanmadıda, beklemede. hala üye olanlara 50 adet vermeye devam ediyor.

refli link - refsiz link

not : bu piyasaya girecek olan coinlere hiç bir şekilde para yatırmayın, üyeliğinizi yapın ve hediye coinleriniz ile piyasaya girişlerini bekleyin, cüzdana aktarana kadar ve coinler ile işlem yapana kadarda para yatırmayın.

2 - sitede belli bir süre bekleyerek coin dağıtan sistemler;

* coinpot - 5 adet coin üzerinden işlem yapılıyor. üye olduktan sonra sisteme bağlı sitelerde belirli süre geçirdiğinizde; btc, ltc, dogecoin, dash veriyor. siteler sistemde panelde de görülüyor bunlar; btc için - ltc için - dashcoin için - dogecoin için - satoshi için - yine satoshi için - bitcoin cash için

tüm bu coinleri coinpot hesabınıza anında aktarabiliyorsunuz. bu coinleri kazanacağız sitelere coinpot üyelik e-posta adresinizi girmeniz yeterlidir.

coinpot üyeliği için; link

* faucethub - sistemde bir çok satoshi ve diğer coinleri kazanabileceğiz siteler mevcut. ana üyeliğinizi faucethub sitesine yapıyorsunuz ve sistemde dasrboard'da görünen tüm sitelerden alacağınız satoshi ve diğer coinleri buradaki hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

refli link. - refsiz link.

* adbtc.top - bu sistem ile 10000 satoshi'yi faucethub hesabınıza aktarabiliyorsunuz. btc cüzdanınıza aktarım şu an yaptırmıyorlar. sistemi bir çok sisteme göre daha kullanışlı ve güzel. günlük otomatik reklam, pencere reklamı ile garanti 100 satoshi kazanıyorsunuz. 1-2 saat zaman ile de ortalama 300-500 arası satoshi kesin olarak kazanılıyor.

* thebestbitcoinfaucet.com - her 1 dakika'da bir satoshi veren site. biriken satoshiler pazar günü minimum limite uygun ise belirlenen deposit hesabına aktarılıyor.

refli - refsiz link.

3 - loto tarzı sistem ile btc ve dogecoin kazanma

* freebitco.in - sisteme üye olarak her bir saatte bir btc kazanabiliyorsunuz bu çok yüksekte olabilir, sisteme girdiğinizde rakamları göreceksiniz. ayrıca haftalık loto çekilişi oluyor ve ilk 10 kişiye yüksek miktarlarda btc hediye ediyor. cüzdana aktarımda ve sistemin güvenirliğinde hiç bir sıkıntı olmayan nadir platformlardandır, kesinlikle öneririm. ben her saat başı kazandığım btcleri loto'da bilete yatırıyorum şansımı artırmak için.

* freedoge.co.in - üst tarafta bulunan kuruluş tarafından yönetilen yine benzer bir sistem. dogecoin'ler coinpot ve diğer bekleme sitelerine göre çok daha yüksek miktarlarda, sistem loto yok ama benzer bir şekilde multiply var açıkcası pek önermem. her 1 doge'de cüzdana aktarım yapabiliyorsunuz.

* coinfaucet.io - üsteki 2 site gibi aynı mantıkla çalışan ripple biriktirebildiniz sistem. yine loto v.b tüm işlemler mevcut.

refli - refsiz link

* btcheat.com - sistem btc ödül miktarını düşürdükten sonra alım yapanı görmedim. 2 haftalık süreçte %14'e ulaştım, hatta bununla ilgili uzun bir süreci anlatan arkadaş var şurada. son güncellemesini bekliyorum açıkcası çevremde en yakın yaklaşan bu arkadaş oldu. önceki btc tutarında ödeme yaptığına dair videolar olduğu için hala güvenilir durumda. her türlü; zevkli bir oyun sistemi olduğunu söylemem gerek; her 3 saate bir site spins veriyor. invite ile bunu artırabiliyorsunuz, offers kısmında yer alan mobil uygulama v.b yüklemeleri önermem. mining yaparakda spin kazanabiliyorsunuz.

* honeybtc.com - her 10 dakika da bir belli miktarlarda satoshi ve 1 bilet hakkı veren bitcoin kazanma sitesi. belirli zamanlarda çekiliş düzenleniyor site üzerinden ilk 10'daki kişilere btc dağıtıyor.

view ads kısmından reklamları izleyerek bir bilet ve puan dağıtıyor, puanları btc'ye çevirebiliyorsunuz ayrıca kazandığınız btclerle yine bilet satın alabiliyorsunuz.

refli - refsiz link.

4 - bilgisayarınızın sistemini kullanarak madencilik yaptıran sistemler;

* minergate - madenciliği anlamak ve giriş yapmak adına güzel bir sistem ama büyük beklentiler içerisinde olmanızı istemem; yok ben büyük sağlam makineler bağlarım derseniz öyle bir şey olursa bana gelin, minergate'den daha fazla kazanabilirsiniz. madencilik mantığını öğrettiği için ve kesin olarak ödeme alanlarında olduğunu belirtmem gerek.

refli link - refsiz link

* coinimp.com - yine bilgisayarınızı kullanarak monero madenciliği yaptıran sistem. sistemin amacı; web sitelerinde reklam olayını kaldırıp, siteye miner js kodlarını ekleyerek site kullanıcıların cpu'su kullanıp madencilik yaptırmak tabi bu bilgiyi kullanıcıya vererek yaptırmak. site v.b dışında ofis, ev bilgisayarınızı kullanarak monera madenciliği yapabilirsiniz.

refli - refsiz link.

5 - diğer sistemler;

qoinpro v.b çok çok uzun sürede ancak ele geçer btc kazandıran sistemleri pek detayına girmek istemedim açıkcası; ödeme zamanı geldiğinde zira bu sistemler olmayabilir. ödeme alan da olmamış daha çünkü o minimum tutarı ancak 4-5 yıl sonra doldurur sistem olsun kenarda dursun derseniz; refli link - refsiz

işim gereği bilgisayar başında çok fazla zamanım geçtiği için takip ediyorum bu sistemleri ve kenarda tutuyorum açıkcası. kişisel olarak binance kullanarak belli başlı altcoinleri al sat yapıyorum, bu aralarda ise yükselme ihtimali olan yeni coinleri alarak uzun süre bekletme planları yapıyorum zira bu sistem ile çok güzel kazanç elde edenler var. örnek bir kazanç görmek için r10'dan şu arkadaşa bakın. bu arkadaş 20 farklı coin'e 2000$ yatırım yapmış ve 3 günde 1700$ kazanmış bile. büyük ihtimal bir kaç güne ana parasını çıkartmış olacak.

ödeme yapan sistemler ve yeni coinlerden haberdar oldukça burayı editliyorum.
  • (bkz: bigwin coin)
  • yeni bir decentralized exchange(merkezi olmayan borsa) token'ı. coin dünyasının baş belası, coin borsaların hacklenmesi olayına karşı decentralized exchange'ler(dex) giderek yaygınlaşıyor, 2018'inde önümüzdeki günlerde en çok konuşulan konularından olacak. bitfinex'de resmi olarak dex kuracağını açıkladı. woter'da yeni kurulan dex'lerden birisi. üstelik binance ve diğer borsa token'larının yakın geçmişte ne kadar güzel prim yaptığını biliyoruz. kaçırılmayacak bir airdrop, mutlaka başvurulmalı.
    üyelik; mailiniz ve eth adresi ile 2 dakikada yapılabiliyor(borsadaki eth adresi değil, erc20 uyumlu olduğu için myetherwallet(mew) adresi olmalı. mew adresi almak çok kolay, bilmeyenler için youtube'da türkçe videolar da var) 5usd değerinde 20 wot token anında hesabınıza geçiyor.

woter.trade
  • aşağıdaki linkden telegram bot'una eth adresinizi vererek ve chat kanalını takip ederek ücretsiz nox token kazanabilirsiniz.

http://telegram.me/…oxbounty_bot/?start=indexellent
  • defalarca farklı şekillerde yazdım, yine yazayım; aşağıdaki yolları izlerseniz coin ve dolayısıyla da para kazanırsınız, bu kadar basit. yalan değil, yalancıyı siksinler. ne kadar çok ilgilenirseniz, o kadar çok kazanırsınız. yalancıyı siksinler demiş miydim?

üstelik şu an coin değerleri çok düşük olduğu için aşağıdaki sitelerden sürekli olarak yüksek miktarlar toplayacaksınız, coin değerleri yükselince de satıp paranızı çekeceksiniz. 5 kuruş da yatırmayacaksınız. gelin hele, beni dinleyin...

saatlik coin kazandıran siteler

* btc - bitcoin veren site (çok eski ve sağlam adres)
    * xrp - ripple veren site (geleceğin sağlam alt coinlerinden diyorlar)
    * doge - freedogecoin veren site (yüksek dogecoin veriyor, kesinlikle güvenilir)

anlık kazandıran coin siteleri ve coinlerin bir hesapta toplanması

- coinpot adresi; bu ana sitemiz. buraya mail adresinizle üye oluyorsunuz, hepsi bu kadar. aşağıdaki sitelere de buradaki mail adresinizin aynısı ile üye olun ve coin toplamaya başlayın. aşağıdaki sitelerde claim'e tıklayıp otomatik olarak alt coinleri coinpot hesabınıza gönderiyorsunuz.

* moonbit (bitcoin için satoshi veriyor)
    * bonusbitcoin (bitcoin için satoshi veriyor)
    * bitfun (bitcoin için satoshi veriyor)
    * moondash (dash veriyor)
    * dogecoin (dogecoin veriyor)
    * moonliteco (litecoin veriyor)
    * moonb.ch (bitecoin cash veriyor)

- gün içinde birkaç defa claim yaparak hesapta biriken coinleri birbirine çevirebilirsiniz. ben litecoin'ciyim, tüm çevrimleri bu yönde yapıp her gece en az 0,004 ltc kadar koinim hesabıma aktarıyorum. (siz btcturk vb. farklı hesaplarınıza da çekebilirsiniz. koinim türkçe ve basit olduğu için benim tercihim burası.)

- dilerseniz koinim'den ziyade binance adlı bitcoin borsasına da biriken coinler aktarılabilir ve borsada bu coinler yatırım aracı olarak kullanılabilir.

özel terimler

- madencilik; bu sitedeki "mine xxxcoin" kısımları ile de madencilik yapabilirsiniz. madencilik olayı şu; bilgisayarınızın gücünü bu site sizin izin verdiğiniz ölçü kadar kullanıyor, siz de bundan coin kazanıyorsunuz. o nedenle ben gece yatarken başlatıyorum, sabah kalktığımda 3000-4000 civarı litecoin ile uyanıyorum. 8 threads ve high usage sekmelerini seçiyorum ilgili yerden. bu seçimler en çok kasan işlemleri yapıyor, o nedenle gece yatarken yapmanızı ve bu esnada bilgisayarınızı kullanmamanızı tavsiye ederim.)

(claim yapmak; girdiğiniz sitelerde bedava coin almak için "claim" yazan tuşa tıklamak anlamına gelir. buna tıklamadan önce bot değil de insan olduğunuzu kanıtlamanız için "captcha" ismi verilen test çözülür. herkes en az 1 defa bu captcha'yı görmüştür "ben insanım" diye tıkladığınız, google'ın size taşıt, köprü, sokak levhaları falan sorduğu mevzu. işte bu, hepsi bu kadar...")
  • (bkz: lightcash) iddialı bir proje. altın sektörüyle kripto sektörünün entegresini sağlıyor. bir nevi orijinal bir proje. bir deneyin derim.

http://cont.st/fqmotsxyy
  • https://twitter.com/airtrdrop twitter adresinden güncel airdropları takip edebilirsiniz.
  • https://t.me/trairdrops telegram hesabından güncel airdropları paylaşıyorum.