• -db: sayın bin-ladin iyi günler

-bl: iyi günler kızım

-db: kulelere uçakla intihar saldırısı düzenlediğinizden beri tüm dünya kamuoyu size yargısız infaz uyguluyor. bu sizde ruhsal bir bozulma yarattı mı?

-bl: ben bunları haketmediğimi düşünüyorum. biz sadece sesimizi duyurmak istemiştik.

-db: bu arada bu mağra da pek bir soğukmuş. üşümüyormusunuz.

-bl: battaniye kullanıyoruz akşamları sıcak oluyor o zaman.

-db: battaniyeniz sanırım hakiki yün.

-bl: yok bende önce yün sandım ama arada polyester de var.

-db: yemek olayınızı nasıl hallediyorsunuz burda. bir de temizlik işleri var. zor olmuyor mu?

-bl: zor oluyor gerçekten sabahtan akşamki yemeği planlıyoruz. ona göre bizim arkadaşlar kasabaya inip yiyecek bir şeyler alıyorlar.

-db: epey de bir mesafe var burdan şehire zor oluyordur sanırsam. sizin gibi yaşlı biri için bunlar doğru mu sizce.

-bl: değil vallahi ama üzerimde de çok baskı var gerçekten.

-db: vah vah vah yazık size
  • anne ve baba jackson oğullarının masum oldugunu savunuyorlar:

- şu anda michael’ın davasının arifesindeyiz. nasıl bir dönem geçiyorsun kate?

anne jackson: çok acı verici. geceleri uyuyamıyorum ve dua ediyorum. dava hakkında çok fazla konuşamam, ama oğlumu tanıyorum ve suçlamaların çok saçma olduğunu biliyorum.

- senin sağlığın nasıl joe?

baba jackson: sağlık sorunlarım oldu, ama şimdi iyiyim.

- benim de midemde bir yanma var son zamanlarda. biraz da kiriklik..

anne jackson: talcid al gecer.

- son yedi ayda yaşananlar michael’ı nasıl etkiledi?

a.j: iyi olmaya calisiyor, sagliginiza duaci..

- onun için endişeleniyor musunuz? sağlığı açısından... çünkü son derece zayıf.

b.j: her zaman zayıftı.

a.j: zayif daha iyi. daha hızlı kacabilir.

- michael’ın çocukları bir şeylerin ters gittiğinin farkında mı?

k.j: çocukları mutlu. onları gördüğüm her zaman mutlular.

- diğer çocuklarınız olanlar hakkında neler düşünüyor? onlar için de zor bir dönem mi?

k.j: hepsi için zor sanırım. zacalli maykilim elinde kalan herseyi fakirlere verir, pek vericidir. cocuklari cok sever.

- amcolunuz ve halakiziniz ne dusunuyor, onlar icin de zor mu?

b.j: evet

- dayioglunuz ve kucuk enisteniz de her gece agliyor diyorlar, zor olmali...

a.j: sorma..

- pedofiliyi nasıl tanımlarsınız?

k.j: bir pedofili tanımlayabilirim. bir pedofil çocuklara sıkıntı veren, çocukları avlayan kişidir.

- distributor kapagini tanimlayabilir misiniz?

b.j: bujilere elektrigi vermeye yarayan alet.

- kondansatoru tanimlayin:

a.j: elektrigi depolar..

- peki bu tanimlar isiginda michaelin suclu oldugunu dusunuyormusunuz? dusunmek zor olmali:

j.j: onu biz yetiştirdik defne. onun hakkında her şeyi biliyoruz. bunu kimin yapmaya çalıştığını da biliyoruz.

- zor olmalı?

a.j: olmali mi olmamali mi? yoksa hic dusunmemeli mi?

- hahhaayt cok sakacisiniz bayan jackson. michael 46 yaşında. onu aynı yaştaki birisiyle karşılaştırdığınızda farklılıklar görüyor musunuz?

b.j. biraz benzi soluk bu gunlerde yasitlarina gore..

- michael’ın maddi durumu nasıl? bu konu gündeme geldiğinden beri albüm yapmıyor ve oldukça yüksek harcamaları var.

a.j: michael’ın durumu iyi.

- endişeli misiniz? zor olmali mi?

b.j: babaysanız, her zaman endişeleriniz olur.

- michael için bir şeyler ters gider diye düşünüyor musun?

b.j: sizin gibi gazeteciler olduktan sonra bisiycikler olmaz merak etmeyin.. allah sizi basimizdan eksik etmesin.

- amin..
hesabın var mı? giriş yap