• gerçek feminizm tam da bu, kadının kendi bedeni üzerinde tam kontrol iddiasını savunuyor.

bunun tersini, yani erkeğin kendi bedenine ne yapmak istersem yaparım temalı pankartını düşünün bakalım edepsizlik oluyor mu?

"sik benim pompalarım, çük benim yalatırım"

birden bire terbiyesizlik/ahlaksızlık uçtu gitti, stadyumda atılan sloganlardan bile hafif hale geldi.
  • böyle bir pankartı biraz değişiklik yaparak bir erkeğin yaptığını düşünün sapık olur değil mi tacizci olur hemen polis çağrılır apar topar götürülür sapık sapık diye bağırır insanlar hatta linç bile edilir.
    sapıklığın erkeği kadını yok.
  • doğrusu, am benim elletirim, bağ benim belletirimdir.
  • net bir ifade.
    anlamayan kalmamıştır. ama yine de; (bkz: sana vereceğime çalı çırpıya sürterim)
  • bu abla son olarak abd'de trump karşıtı eylemde görülmüş.

this pussy grabs back
  • benim de beğenmediğim pankart.
    ha yazıyoruz işte, yani çok da dert değil. beğenmek ve beğenmemek arasında kalınca beğenmedim derim.
    gidip bu kadını taciz etmem. bu kadının afedersin yollu (ne demekse) olduğunu da düşünmem. marjinal olmuş ama saçma da olmuş, şöyle bakalım olaya, sikerim ulan yarrak benim değil mi? şeklinde bir pankart ile gezsem yobaz olmayan(!) modern (!) insanlardan sapık damgası yer miydim yemez miydim? ki böyle bir pankart hazırlamam için cidden ruh sağlığım bozulmuş olmalı ben böyle düşünüyorum. yani diyorum ya, çirkin. tamam kimse kimseyi eğitmek zorunda değil ama gerçek anlamda yobazlar da bu pankartları görünce "aaa hakikaten lan, kadın haklı beyler, cinsel özgürlük onun da hakkı" demiyor ki. ooo dilletme, alırım bir dal diyorlardır herhalde.
    yani halkı aydınlatmayan hatta itici bir pankart olmuştur.
    halk aydınlatma sorumluluğu var mı? belki yok ama sonuçta bir söz söylüyor, pankarta yazıyorsun. demek ki bir şeyler anlatma, ifade etme derdin var. o zaman az daha orta yol bulunabilir.
    "benim bedenim benim kararım" bak ne kadar doğru!
    neyse lan ne uzattım. am ve dil deyince kopamadım konudan sanırım.

not: ateist.
  • (bkz: nerede bu kadınlar)

dilletirimin altında ne yazıyordu acaba.
hesabın var mı? giriş yap