şükela:  tümü | bugün
 • olaya gel.
  iki sene önce depp dövdü şiddet uyguladı diyorlardı.
  simdi adamın sakin sakin konuştuğu kadının deli olduğu ortaya çıktı bu sefer "ilgisiz bırakmış esas amber aşık depp ilgisiz umursamaz bu duygusal şiddettir" diyolar.

  be amına kodumunun çifte standartcıları, herhangi bir ilişki anlaşmazlığında kadının suçlu olabilmesi için illa evdeki kediyi falan mı kesmesi lazım?

  gerçi o zaman da "kimbilir neler çektirdi de kadın kafayı yedi hiç bir kadın durduk yere kedi kesmez kesin erkek delirtti" diyeceksiniz.
 • vay arkadaş ya... bakın bana göre amber, hollywood'un en güzel 2-3 kadınından birisidir... çok beğenirim, hayranıyım... hatta değerlendirme kriteri kusursuz bir yüz ise muhtemelen o'nunla hiçbir aktris başa çıkamaz.

  bak şimdi sen johnny depp'sin, böyle premium+++ sınıfındaki bir rüya kadınla evleniyorsun... ve karşına ne çıkıyor biliyor musun?

  karı dırdırı... evet lan bildiğimiz karı dırdırı... en leş kadının da yaptığı şey hani...

  ee o zaman ne anladım bu işten ben? bu saatten sonra hayatta evlenmem amk. adam karı dırdırından bıktığından dolayı, en doğal erkek refleksini göstererek sürekli kaçıyormuş bundan, bunun için bile 2 saat dırdır yapıyor... ahahha!

  hay allah'ım ya... erkekler olarak nasıl bir karşı cinse denk geldik böyle? ulan amber heard be, amber heard... adam gitmiş en üst modeli almış, ona rağmen başına gelenlere bak... dayak bile yemiş lan...
 • hahah kadin iftira atip adamin kariyerini hayatini her seyini sikip atti, adamin parmagini bile isirdi.

  bizim eksicinin yorumu:
  "adam sessiz durarak psikolojik siddet uyguluyor"

  "adam asik degil, kadin asik ondan cabaliyor"

  ulan iyi ki bu kafayla savci hakim falan degilsiniz, erkegiz diye idam edersiniz.
  https://mobile.twitter.com/…tus/1209390853778812928
 • sessiz durarak psikolojik şiddet uygulamak. kezban detected.
  tanım :amber heardın tam bir kezban oldugunu ve ülkemizden de destekçileri oldugunu öğrendiğimiz ses kaydı.

  edit: sessiz dursa psikolojik şiddet, durmasa bağırarak şiddet, odayı terk etse ayrı bırakarak şiddet, manalı baksa bakışla şiddet, hiç bakmasa "bana bakmadı begenmedi kadınlıgımı aşagıladı" şiddeti, beğenerek baksa "bana beğenerek bakarak beni et parçası olarak gördü insanlığımı aşagıladı" şiddeti, konuşsa "konuşarak beni ikna etmeye ve kendisine bağlamaya çalışarak özgürlüğümü ele geçirmeye çalıştı bu nedenle hapsetti beni" şiddeti...

  merak etmeyin, siz de kendi evinizde biraz "kezbanlık" ve "tüm dünya benim köpeğim" sınırsız egosu ile yepyeni şiddet türleri uydurabilirsiniz. haydi başlayın :)
 • adam manik, obsesif kadından psikolojik ve fiziksel şiddet görüyor. ekşi yazarları da 'neden oturup sakince konuşmadı?' minvalinde şeyler yazıyor. sanırım ses kaydını dikkatli dinlemediniz. kadın sakinleştiğinde bile bir şeyler bulup kavga edebilecek yapıda. elbette, ortamı terk etmek en basit çözüm ancak demek ki başka bir seçenek bırakılmamış depp'e.
 • internete düşen amber heard johnny depp arasındaki ilişkinin ses kayıtları. ikilinin nasıl bir ilişkisi olduğunu, dünyada da kadın beyanı esastır anlayışını, johnny depp'in nasıl gereksiz linç yediğini görüyoruz. amber heard itirafı

  yazılanlardan sonra edit: johnny'e kaydı bildiğinden sakin davranıyor kadını çıldırtmış (!) diyen var. birincisi kaydı gittikleri ilişki terapisti alıyor sonradan kendilerine dinletmek için. belki haberi vardır ama amber da sürekli sakin kalmasından şikayetçi yani kayıtla alakalı bir durum değil adamın huyu bu. ikincisi johnny depp dediğimiz adam 56 yaşında 56. muhtemelen birçok ilişki ve kavga yaşamış ki tartışmadan uzak bir hayat istiyor.
  johnny'nin eski ilişkisinden kate mossbahseden olmuş. kate ile ayrılma sebebi kadının johnny'e sormadan çocuğu aldırması. babadan habersiz kürtaj yani.
  ayrıyeten eklemek isterim ki adamın kolunda amber'in dövmesi vardı evlenirken ve boşandıktan sonra amber'in ailesi ile konuşurken onu hala sevdiğini söylüyordu.

  bu da redditten bir başka video video için @smokinli ornitorenk'e teşekkürler.
 • bu ses kaydını dinleyip, nihayetinde adamı da suçlu bulanların, doğrudan gerizekalı ya da şiddet yanlısı olduğunu düşünüyorum.

  adam sakin sakin anlatıyor, beni dövmeyesin, kafama bir cisim atmayasın diye uzaklaşıyorum senden, sakinleşmeni ve aklının başına gelmesini bekliyorum diyor.

  daha ne desin?
 • amber heard ve johnny depp arasında geçen ve beni çok etkileyen, rahatsız eden tartışma kaydı. kendi yaşadıklarımı gördüm resmen. karşında her fırsatta, her sorunda sana saldıran, seni suçlayan, konuşmana izin vermeyen, konuştuğunda her kurduğun cümleden cımbızla bir şeyler çeken ve onlarla tekrar saldıran bir kadın. bu şekilde iletişim olmaz. iletişim kuramıyorsan da o ortamdan uzaklaşmak en iyisidir.

  benim için çabalamıyorsun diyor. çabalamamaktan kastettiği; bağıra çağıra kavga etmemek, birbirine bir şeyler fırlatmamak, şiddet uygulamamak, o an uzaklaşıp tarafların sakinleşmesi için fırsat yaratmak. bence johnny depp en iyisini yapıyor. çünkü insanlar sinirliyken, öfkeli iken, birbirlerine bir şeyler fırlatıyor ve şiddet uyguluyorken sağlıklı bir şekilde tartışılamaz ve kesinlikle olaylar daha da şiddetlenir ve daha da kötü bir hal alır. karşında sürekli sana saldıran, sürekli suçlayan bir kişi varken yapabileceğin en doğru şey o ortamdan uzaklaşmaktır.

  karşında bu şekilde sana sürekli saldıran bir kişi varken ça-ba-la-ya-maz-sın. adım atamazsın. zeytin dalı filan uzatamazsın. böyle bir durumda karşılıklı adımlar atılmalı değil mi? sen adım atıyorsun ama karşındaki saldırmaya devam ediyorsa adım madım atamazsın. atmamalısın da. çünkü karşındakinin istediği sorunu çözmek, ilişkiyi düzeltmek filan değil. karşısındaki kişinin koşulsuz olarak ona biat etmesini istiyor ve sürekli tartışacak bir şey bularak mağduru oynamak istiyor. çünkü egosunu mutsuzlukla besliyor. bu tarz insanları mutlu edemezsiniz. bunlar ne olursa olsun mutsuz olacak, tartışacak bir şey bulurlar.

  amber heard’ ın yaptıklarını -sadece bu kayıtlarda değil- johnny depp yapsa adam linç edilirdi, belki de hukuki ceza alırdı. tam bir ruh hastası. ben olsam bu zamana kadar bile yanında durmazdım bu kadının. bir de adama benim için çabalamıyorsun diyor. sözlükte de benzer başlıklar açılıyor. (bkz: bir kadın için çabalamayan erkek)

  adam sussa psikolojik şiddet, konuşsa şiddet, bağırsa şiddet, ona vurana vursa şiddet, tartışmada şiddet varken karşılık vermeyip kaçınca korkak. ne istiyorsunuz? ne yapalım? erkek sürekli kadının etrafında pervane olsun, aklı olmasın, karşı bir görüşü olmasın, kadının her dediğini kabul etsin, sürekli onun için bir şeyler yapsın, tartışmasın, kadın bağırırken ve şiddet uygularken kaçmasın, gel dediğinde gelsin, git dediğinde gitsin, her türlü komutu alarak istediklerini yapsın, bazen de komut vermeden istediklerini tahmin ederek de istediklerini yapsın. affedersiniz ama s.çarım ben böyle ilişkiye. ben istemiyorum. yalnız yaşarım daha iyi.
 • amber abla cok guclu bagimli kisilik bozuklugu/borderline semptomlari gosteriyor. bu hastaligi en iyi anlatan cumle sanirim sozlukte gordugum "senden nefret ediyorum, lutfen beni terk etme" ses kaydinin da ozeti niteliginde.
 • yazılanlardan anladığım kadarıyla kadın istediği kadar bağırsın, çağırsın hatta fiziksel şiddet uygulasın ama erkek hiç sesini çıkarmadan oturup dinlesin. adam kavga etmemek için başka odaya geçiyor ama suçlu oluyor. kadın kaçma kavga edelim diyor sonra da yalan söyleyip beni dövdü diyor.

  kadının beyanının esas olması kadar aptalca bir şey yok. kadınlar peygamber mi yalan söylemeyecek, her söylediği doğru olacak. pozitif ayrımcılık yapacağım diye kadınları suça meyil etmekten başka bir boka yaramıyor.