• kadebostany'nin yanık sesli solisti.
  • 2015 sonlarına doğru kadebostany'den ayrılmış, kariyerine solo devam etmek istediğini belirtmiş. grupla tam bir uyum içinde değildim, kadını cinselleştiriyorlardı, bu da benim değer ve inançlarıma aykırıydı, demiş. kariyerine fleche love adlı albümü ile tek başına devam etmekte kendisi.
  • (bkz: kadebostany) den ayrıldıktan sonra naptı ne etti fikri olan var mı ve sosyal medya hesaplarını bilen yeşillendirsin
  • kadebostany'den cinsiyetci grup üyeleri yüzünden ayrıldıktan sonra kendi yoluna fleche love olarak devam ediyor canım amina.

tek başına olduğundan mıdır yoksa motivasyonunu kaybettiğinden midir bilinmez duraksama dönemine girdi, tüm dünyayı gezmeye başladı.

1 yıl önce clouds adlı şarkıyı paylaştı, devamı gelir diye bekledim, amina ile konuşmalarımızda gelecek gelecek diye bizi avuttu ama nihayet biraz önce yeni şarkısı geldi, umarım yeni şarkılar için arayı bu kadar açmaz.

yeni şarkı umusuna https://www.youtube.com/watch?v=hsclhbg_gxq
  • castle in the snow parçasının canlı performans kaydını ilk izlediğimde kadının artistik çabasını samimiyetsiz bulmuştum, üzerinde fazla duruyordu. hal ve hareketleri kasıntı ve zorlama gelmişti, bazı sesleri yutuyordu vs. ama neden sonra bilmiyorum tekrar tekrar izledikçe sevmeye başladım, bakışım değişti, özgün tarzına hayran kaldım. yine de sıkıntılı bir arkadaş olduğunu düşünüyorum.
  • şirin bir ses tanrıçası. kadebostan salaklığına doymasın.
  • kadebostny eski vokali yanik sesli isvecli 165 cm lik bir hatun .gurubun cinsiyetci soylemlerinden dolyi ayrilip kendi bagimsiz muzigini yapiyor fleche love adi altinda turkiyede guzel prim yapiyor hatt bi klibinde semazen dondurmustur sevdicegim ..
    edit isveç değil isviçreli
  • (bkz: #154953333)
hesabın var mı? giriş yap