• vay be dedirten haberdir, yolda görsen dersin bu adam şöyle böyle diye. hem doğruyu yapıp hem de bunun bilincinde olan bir adam.
    helal olsun dedim
  • herkes götünden yazmış yarısını vermeli etmeli. orada olsa adamın donuna kadar alırsınız sana vercem diyip çayları çikolataları gömersiniz sonra kaçarsınız amk.

çünkü neden yalandan kim ölmüş
  • bu sans sadece benim disimdakilere olur
  • bugün duyup helal olsun dediğim olay.
  • böyle mükemmel insanları görmemizi sağlayan olay.

' ben, bana olan sınavı verdim' nasıl bir sözdür helal olsun.
  • helal olsun dedirtecek bir durumdur.
  • hala iyi insanların var olduğunu bilmek ne güzel.
  • ben, bana olan sınavı verdim
    dayı bildiğin tek yüzük kendisine sunulmuş (bkz: galadriel) gibi tiradı yapıştırmış.

bu arada bazı suserlerin belirttiği gibi, bu bir tiyatro şüphesi insanın aklından çıkmıyor. malum devletimiz bizi çok ama çok paranoyak yaptı.
    yani genelde bu sayısal, milli piyango, süper bilmem neler hep aynı yerlere çıkıyor veya hep geç alınıyor ya da alınmıyor. bazı çekiliş videoları da insanda çok ama çok şüphe uyandırıyor.

ben artık devlet ile iniltili bir şans (?) oyununa bulaşmıyorum...
  • tüylerim diken diken oldu, olayın hikâyesini öğrenince.
    "bir rahatsızlığı olup olmadığını sordum. ‘nasıl yani doktor musun?’ dedi. ‘tansiyon, şeker, kalp rahatsızlığınız var mı?’ diye sorunca da ‘hayır’ yanıtını verdi." film gibi.
  • herkes 3 kuruşun derdine düşmüş durumdayken asla gerçek olamayacak saçmalıkta, uydurma hikayedir.
    son rakamın tuttuğunu görüyor amorti çıktı diyor kadın ama büyük ikramiye kazandığını görmüyor!!!
    bence hile yapılıyor söylentileri ile düşen mp gelirlerini artırmak için uydurulmuştur.
hesabın var mı? giriş yap