• madrid'de ortaya çıkmıştır.

adam nba'in balotelli'si yahu ahahahahahahhaha
  • nba'de tüm zamanların (artık liseden direk nba'e geçiş olmadığından gelecek yıllar da dahil) en genç draft edilen oyuncusudur.
  • dallas'la adı geçiyormuş ki, geçmesin. lakers'lıdan hayır gelmez. bakınız (bkz: lamar odom)

edit: (bkz: derek fisher)

nasıl unuturum.

hatta ve hatta

(bkz: devean george)
  • cleveland'ın ikinci senesi takım opsiyonlu 2 yıll için 24 milyon dolarlık kontrat önerdiği söylenen basketbolcu. iyileşti mi bilemiyorum ama sağlıklı bir bynum ile cavs seneye iyi iş yapar. sakatlığı gecmediyse de 12 milyonluk bir kumar oynuyor cavs ama değer.
  • ne kadar dangalak olduğu kısmını geçtim, çirkefliğini de geçtim. igrenç bi herif.

bütün bunların dışında dizler sağlamsa, iki sezon önceki performansına kaldığı yerden devam edecekse eğer pozisyon ve oyun bilgisi olarak howard'a kat be kat tercih edeceğim bir adamdır. bir kere soft hands arkadaş. bu adamı 17 yaşından itibaren boşu boşuna kareem ile çalıştırmadılar.
    tedrisatından geçtiğini belli ediyor yani. hakeem'i çok sevsem de onun training camp olayının ne kadar kolpa olduğu ortada çünkü. iş abdül cabbar'da.
  • kyrie irving adına sevindim cleveland'a gitmesine. seneye irving free agent oluyo onu alırız diyen lakerslılara da qapak olsun.
  • bu adamın dizleri bitik. 3 sezon içinde basketbola veda eder. keşke brandon roy gibi herkesin kendine saygı duymasını sağlayarak bırakabilseydi.
  • nba'in en sevilmesi gereken oyuncusudur, o yanakları sıkmadan durmak mümkün değil, çok şebek bir şey, atlıyor blok koyuyor falan
  • kendisi hakkında en güldüğüm videoyu orkun çolakoğlu yapmıştır

tanım: artık patlaması gerekn potansiyel yıldız.
  • jj barea'ya yaptığı ibneliği izledikten sonra, şu sevme meselesini tekrar gözden geçirmek gerek.
    http://www.youtube.com/watch?v=wiwskssjp2e
hesabın var mı? giriş yap