• android 6.0 biskolata'nın müjdecisidir.
    vestel cihazlarda kullanılacaktır.
  • (bkz: android 5.1 milkshake)

at fava...
  • yine nexus'çuları bayram ettirecek android sürümüdür.
    diğer markalara bekle ki gelsin.

ayrıca dilerim android 6 m harfi ile gelecek ise android 6 meme olur.
    meme seven insanlarız ne de olsa.
  • xperia z ye gelmeyecek ise eğer hakkında ağır konuşacağım android'in yeni lolipopu. evleniyoruz kardeşim yenilenemiyoruz mahrum etmeyin bizi yeniliklerden. ayıptır günahtır.
  • bir iphone kullanicisi olarak anlamadigim mobil isletim sistemi. abi ona gelmis buna gelecek mi ne demek biri beni aydinlatsin, adamlar lolipop for nexus, lolipop for sony mi yapiyor ? eger oyleyse hepsinin adi yine de lolipop mu oluyor kim yapiyor onu da sony alip uyarlayip sony icin mi cikariyor ? vay anasini, nasil bir standardizasyon.

edit : arkadaslar sagolsun 1512312 tane cevap geldi, az cok tahmin ettigim gibi ama benim isyanim zaten dandik standardizasyona idi. sonra android niye bok niye copluk bir yazilimci olarak biri benim gelistirmemi alip ustune eklentiler yapacak programi yavaslatacak abidik gubidik eklentiler yazacak, onun agzina sicarim net.
  • hay aminakoduklarim sizi. anasini siktiniz lan sozlugun.

arkadas, yeni bir tablet aldim. sol framede yeni android surumunu gorunce bilgi almak icin basliga bakayim dedim, bakmaz olaydim. ioscularla androidcilerin kapismasini mi istersin, sikim sokum espri yapmaya calisanlari mi? hayir, bi de forumlardaki gibi tipler turedi. hani bi gerizekali bir soru sorar, altina birisi yanit verir bilmiyorum kardes diye. adam biri beni aydinlatsin diye sikik soru sormus ya. iki dakka arastirma yapsan bulursun genc adam. gidin sacma sapan muhabbetinizi, geyik basliklar altinda yapin, isi olan bari duzgun bilgi bulabilsin burada. lan uyuz oldum ya. bunlar hep sedet. ucuracaksin birkacini taksim meydaninda, bak bir daha yapiyorlar mi?
  • içerisindeki pil tasarruf modunun çok daha verimli çalışacağı android sürümüdür.
  • aslında bu android'in özelliklerinden vazgeçemeyen, iosun da kararlılığını sevenler için tasarlandı.
    lanse edilişi böyle en azından.
    yazılımdan çok anlamam ama bayağı mimariyi değiştirdiler sanıyorum. geliştiğinde daha iyi olacak illa ki.
    şişmesin (hem üç uygulama açtığında hem de formatsız üç ay sonra) ve pili az kullansın.

not: elinde android ve ios'lu telefon olan, iphone kullanmayı sevmediği için en çok kullandığı hattını samsung'a takan ama bazı gerizekalılıklar gördüğünde "ulan sikerim iphone kullanacağım" diyen, iki hafta iphone kullanınca da android bambaşka diye geri dönen, bu döngüsü hep devam eden, uzun cümle kuran bir adamım.
  • ios 8 çıktı android hala 4.5 peşinde.
hesabın var mı? giriş yap