• (bkz: ekmek kafa)

hakanların grup geçenlerde 4-5 yengeç bir tanede ufak balık yakalamış ve yemişler. bu einstein'da balığın niye 8 kişi arasında paylaşılmadığının dedikodusunu yapıyordu. oğlum sen küçükken zaten hiç balık yememişsin ki, bu saatten sonra yesende fayda etmez, acil şifalar diliyorum.
  • motosiklet şampiyonluğunu bilemiyorum fakat kendisi şu ana kadar gördüğüm en dedikoducu insan. bir bok yapmadan sürekli anaokuldaki ufak çocuklar edasında sağa sola laf etmesi oldukça komik. gidip buna acıyıp oy verip birinci yapanlara da hakkaten helal olsun. neyini beğeniyorlar en ufak bir fikrim yok. umarım bir an önce elenir ve ait olduğu yere yani kalan eğitimini tamamlamak üzere en başa anaokuluna döner. bu kafa oraya ait çünkü.
  • bir mevzu oluyor, olayın içinde bu da. millet konuşuyor bu sesini çıkaramıyor kafa sallıyor. sonra röportaj tarzı yapılan konuşmalarda aslan kesiliyor, atıp tutuyor. laf ettiği kişilerin yanında nasıl olduğunu görmesek "vay be delikanlı çocukmuş" diyeceğiz ama olsa olsa klavye delikanlısı olur.
    bir de "hakan'a paylaşım dersi verdim, 110 balığı ben tuttum, ben, ben, 110, 110, ben, ben" demesi ayrı bir komedi. olm siz o balıkları 4 kişi tuttunuz, sadece kendine mal ederek mi paylaşım dersi veriyorsun?
  • "ben de olgunum" havasında takılan ergen, ancak ezik karakteri nedeni ile başkasının gölgesinde takılmak zorunda olan, şu sıralar yarışmanın en fesat karakteri olan merve aydın'ın gazı ile çalışan, kendi bir fikri zikri olmayan, bu durumun farkında olduğu için aksini iddia edercesine konuşmalar yaparak daha da saçmalayan, insanların yüzüne hiç bir şey söyleyemeyen sürekli ya bireysel kamera karşısında yada arkadaşlarına dedikoducu kadın misali arkasından sallayan survivor yarışmacısı
  • merve aydın ile tencere kapak misali bir ilişkisi olan itici şahıs. dedikoducu ve safi kötü niyetli. aylarca ayağı kırık olmasına rağmen yarışmacı arkadaşları nedenini hala anlayamadığım bir şekilde elemedi bu şahsı. yarış kazanamamasına rağmen türk halkı halen nasıl birinci yapıyor bu arkadaşı onu hele hiç anlamıyorum
  • zengin çocuğudur.

cv'sine bakıyorsun elle tutulur 1 tane özelliği yok. özel üniversitelerde okumalar, pahalı hobiler, pahalı diyetisyenler ve hocalar sayesinde verilmiş 20 küsür kilo ve motorsiklet yarışçılığı.

ha bu arada motorsiklet yarışçısı denildiğine bakmayın, 600cc'de c sınıfındaki başarısı nedeniyle b sınıfına yükselmiştir. amerikadan özel hocalar, türkiye'deki en iyi mekanikçilerden destek alarak.

survivor'da sürekli sms 1.si olmasını sorguluyordum, gerçekten ergen kızlar mı bu kadar oy atıyor diye. meğer babası atıyor/attırıyormuş bu sms'leri, türkiye'de akrabası dahi olmayan pascal mı geçecek sms'de bu çocuğu yoksa hırsına ve azmine herkesin gıcık olduğu merve aydın mı? belki doğukan zorlar diyordum, barış manço'nun hatrına.

babasının firması yukarıda defalarca yazılmış ben de link vereyim tam olsun: http://www.tetiktur.com.tr/
  • tam bi yancı. lan sadece kavgalı oyunları okuyup o bölümü seçip izliyorum amk her kazandıkları yarışmada merve aydın ne söylerse aynısını bir dakika sonra söylüyor. adam dürüst olduğunu zannediyor, ama tamamen dedikodu. oğlum bunlara kim oy atıyor da bunlar birinci oluyor.
  • liderlik vasfı olmayan, yarışmalarda başarı sağlayınca "ben pasif değilim, bende lider olabilirim" bilinci içerisinde bocalayan, sürekli güçlü birinin gölgesine girmek zorunda olan, henüz yeterince olgunlaşmamış survivor yarışmacısı.
  • hakkında bu kadar az entry girilmiş olmasına anlam veremediğim bomboş insan. zengin babası sanırım entry sildiriyor bir şekilde.

şu survivor adlı yarışmada benim gözümde en değersiz insandan çok çok daha değersiz biri. yarışmadan çıkarılmaması apayrı bir saçmalık. hem yarışmıyor, hem utanmadan milletin arkasından konuşuyor, hem de boşuna yer kaplayıp yemek yiyor.

adalar birleştikten sonra da turabi ile yakınlaşmaya çalışıyor, şhfjfb.

bilmiyorum; su yarışmayı izleyen ben mi daha boş bir insanım yoksa bu adam mı. ikisi de kabulüm.
  • (bkz: boş teneke)

bu kadar boş konuşup bu kadar işe yaramayan adamı zor bulursunuz. bir de kalıbına tipine gram yakışmayan atarlanmalar filan. resmen arkadaş grubunda paso artislik yapıp şamarlanan ergen tipi var.
hesabın var mı? giriş yap