• zenci demenin nesi ırkçılık hala anlamış değilim. zenci denince herkesin aklına siyahi insanlar geliyor. aklına farklı bişey gelen varsa beni de aydınlatsın.
  • nitelikli oldukları sürece problem olmayacak durum.
  • başlığı açan arkadaşa 5mm paslanmaz 316 sacdan levha büktürüp arkasına koymasını bu vech ile en azından biraz sağlama almasını salık veririz.
  • işim gereği çok fazla siyahiler ile muhattap oluyorum. %60'ından fazlası nijeryalı hepsi buraya bir iş fuarı bahanesi ile vize alıyor. bu vize ile geldikten sonra kaçak olarak kalıyorlar. kaçak olanlarda (bkz: göç idaresi genel müdürlüğü)'ne gidip randevu alıp oturuyorlar. malum (bkz: pandemi) dönemi olduğu ve ülkeler arası yasaklardan dolayı burada kalmak zorundalar...
  • çorumluyum gomtanım
  • keçiören civarlarında yıllardır afrika kökenliler mevcut. ne sorun çıkarırlar ne kavga gürültü içerisindedirler. kendi hallerinde işlerinde güçlerinde takılırlar. son 3 5 senede çıkan haberlerde suriyelilerin gerek kendileriyle gerek başkalarıyla giriştikleri kavgalar illegal her türlü vakıa, bu insanlarda yoktur. eyyorlama bitti.
  • bir hastanede ufak bir operasyon geçirecektim. hasta bakıcı beni ameliyathaneye indirirken asansörün önünde siyahi bir adam gördük. omzumdan eliyle dürtüp "kız görüyon mu anaaam siyah ya bu" diye şaştı kaldı. asansörün önünde ben tekerlekli sandalyeyle, üzerimde önlükle gergin bir şekilde beklerken kaldık. hasta bakıcı gözünü dikip adama baktı. adam durdu bize baktı. ben yere baktım. saniyeler bitmek bilmedi.
    sonra hasta bakıcı çıkardı telefonunu, adama telefonu gösterip foto dedi. adam başını salladı güldü. hasta bakıcı bana telefonunu uzattı, ben fotoğraflarını çektim.
    sonra asansöre binebildik. ameliyathaneye kadar "anam nasıl siyah vallaha siyah" diyip güldü. ameliyata girdim çıktım. odaya çıkarırken yine aynı hasta bakıcı denk geldi. "hatırlıyon mu nasıl siyahtı" diye diye odama götürdü.

nüfus arttıysa bile ankara'nın göbeğindeki bir hastanede pek rastlanmıyormuş.
  • eksesivine 5 populasyonuna 10
  • cok begenilirse ekses v'i de cekilecek populasyon.

edit: isbu entry ankaradaki eksesiv siyahi populasyonu basligindan tasinmistir.
hesabın var mı? giriş yap