• iki-üç gündür gündemde olan (bkz: 9 nisan 2017 koru hastanesi rezaleti)'nden sonra yaklaşık 6 ay sonra dünyaya gelecek bebeğimiz için kara kara düşündüren sorundur.

anket meraklısı değilim; bizim ve ankara'da yaşayan diğer insanlar için böyle bir veritabanına ihtiyaç olduğu varsayımıyla açtım bu başlığı. gerçekten yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkür ederim.

not: özel sağlık sigortamız var.
  • (bkz: lösante) adamlar yapmış zirveye oynuyor
  • prenses muamelesi görmek sizin için önemli değilse etlik zübeyde hanım doğumevini tavsiye ederim. iki çocuğumu da orada doğurdum. kontroller için tercih etmeyebilirsiniz belki çünkü çok kalabalık ama doğumda işlerini gerçekten iyi yapıyorlar.
  • bir tanıdığım 2 doğumunu da medicana'da yaptı. bildiğim kadarıyla çok memnun kaldı iki doğumda da. fiyat konusunda hiçbir bilgim yok ama seçenekler arasına koymanızı tavsiye ederim.
  • hamileliğinin 29. haftasında eşimin bir sabah erkenden doğum yapmaya karar vermesi üzerine kendi doktorumuz aynı sabah bizi acilen doğumun planlandığı tobb etü hastanesinden memorial ankara hastanesine sevketti. karşılamadan 35 gün küvözde kalan kızımızın hastaneden ayrılışına kadar geçen sürede hiçbir memnuniyetsizliğimiz olmadı, kesinlikle tavsiye ederim.

not: şu an kendisi 2 yaşını doldurdu ve hiç susmuyor.
  • tobb etu hastanesidir. park yeri sikintisi yok, konumu merkezi, personeli son derece guleryuzlu ve yardimci. ıcerisi diger ozel hastaneler gibi kalabalik ve mikrop yuvasi degil. yatan hasta sayisi da fazla olmadigi icin hemsireler sizinle yeterince ilgilenebiliyorlar. fiyati diger ozel hastanelere nazaran daha uygun.
  • hastane değil ama doktor olarak şükran çakmak hanımı önerebilirim. tepe prime'da sanırım muayenehanesi.
  • birkaç gündür hastahane ve doktor araştırıyorum fakat hala evet şuraya giderim dediğim yer olmadı. ismi duyulmuş alanında uzman bazı doktorlar var fakat onların da muayene ve doğum ücretleri gerçekten çok fazla. kimsenin bana abartılmış prenses muamelesi yapmasını beklemiyorum fakat koru hastanesi rezaleti yaşamak da istemiyorum. doktor veya hastane tavsiyesi olan arkadaşlar yeşillendirebilir.
  • nerde o eski doğumlar. arkadaşlar memnun olan yesillendirsin. yoksa ben bu hatunla sağlam tartisacam. ya çok para istiyorlar ya da burnu bir karış havadan parana ihtiyaç olmayarak hareket ediyorlar. yanlış anlaşılmasın özel kliniği olan bir diş hekimiyim ama bana da ayni tavır sergilenmesi çok koyuyor valla. bu insanlar bu paralar nasıl veriyorlar gerçekten garip. iyi kazanan bir adamım ama telafuz edilen rakamlar çok astronomik. hadi parayı geçtik 10 dk muayene bile sürmeyen durumlarda senle doğru düzgün muhattap olmuyorlar. nedir bunun reçetesi harbi biri yardımcı olsun.
  • (bkz: etlik zübeyde hanım doğumevi) ben doğurmadım ama doğuranlardan duyduğum kadar iyi bir yer diyorlar.
hesabın var mı? giriş yap