• hayatımın amına koyan hastalık.
  • şuan gecenin bir yarısı ve uyuyamamın sebebi olan hastalık . gece 04;00 oldu ve ben uyuyamıyorum. bazende sık sık idrara çıkmamı sağlayan garip durum..

edit : saat 05:50 yarım saat önce tahminimce tüm gece 2 litre idrar boşalttıktan sonra acile gittim. kafamda düşünceler yumağı..

edit: tansiyon normal , şeker normal. sakinleştirici iğne yedim. şuan pamuk gibiyim..

işin garip yani şimdide uykum geliyor ama işe gitmem gerek 2 saat içinde .. uyusam uyanamam.. valla billa sinirden gülüyorum ajdkrkkdktk
  • benimki hep uykuda, yani bilinçsiz haldeyken oluyo. ve özellikle sabaha karşı. vücudda uyuşma hissi ve kalpte garip bir heyecan hissi şeklinde. son zamanda buna üşüme de eşlik ediyor. benzerini yaşayan varsa yeşillendirebilir mi?
  • bol bol maden suyu için. magnezyum iyi geliyor.
  • latince "angere" kökünden gelmektedir. angere boğulmak, sıkışmak demektir. zihinde boğulma hissi oluşturması nedeniyle bu sözcükten türetilmiştir. anjina da aynı kökenden gelmektedir.
  • toplum olarak anksiyete bozukluğu yaşıyoruz. herkes kaygılı herkes sinirli herkes üzgün.
  • insan farkında olmadan böyle rahatsızlıkların içinde bulabilir kendini. bedeniniz hareketsiz iken bir şehirden başka bir şehre zihninizde çok hızlı biçimde gidip dönüyorsunuzdur.
  • dün gecemi mahveden yoğun bir ataktan sonra bugün beni aptal gibi eden, dün gece aklıma geldikçe perişan eden lanet şey. teşhisimi kendim koydum gerçi ama kesin anksiyete yani
  • kaygı, korku, gerilim, sıkıntı halidir. aslında öğrenilmiş davranışlarımızdan biridir. yani olması gerekendir, kendi başına bir bozukluk olmayan durumdur. bu sebepledir ki (bkz: anksiyete bozukluğu) diye bir şey vardır.
  • insanların hayatında tanıdığı en soğukkanlı en sakin ve sabırlı insanken şu an pençesinde kıvrandığım rahatsızlık.

ben tüm soğukkanlılığımı, sabrımı ve sakinliğimi şurda bahsettiğim olaylarda kaybettim.(bkz: #97290766)

şimdi bir arkadaşım mesajıma cevap vermediğinde kriz geçiren bir deliye dönüştüm. ortamımı değiştirene kadar bu anksiyete beni terk etmeyecek farkındayım. o yüzden antidepresanlarımı kesmesem iyi olacak. şu an onlarsız hayata devam edecek gücüm yok.
hesabın var mı? giriş yap