• twitchte sıkılıp izlemeyi bırakmadığım nadir yayıncılardan biri.enerjisini çok sevdim.umarım dilediği noktaya ulaşır.kavanoz <3
  • depremin derinligini buyuklugu sanmak..
  • muhabbeti ve yaptığı içerik çok bana göre değil ama sırf güzel hatun olduğundan arada girip yoklarım.
  • çok güzel ama saf ve cahil bir kız. yine de türkiye'de iyi bir izleyici kitlesi kazanacaktır güzelliği dolayısıyla.
  • güzel bir kız, yayıncılığı doğal olarak yapabiliyor. kendi halinde takılan sevimli bir twitch yayıncısı.
  • her platformda ve gündelik hayatta da olduğu gibi güzelliğin her kapıyı açtığını kanıtlayan saftirik twitch yayıncısıdır kendisi.twitch gibi bir ortamda ne bir oyundan anladığı var ne düzgün sohbeti.hiçbir vasfı yok.sadece otursa 500 kişi izler diye düşünüyorum.elraen'in karşı cins halidir kendisi kusura bakmasın.
  • sırf güzel olduğu için izlenen yayıncı. yoksa ne kaliteli muhabbet çevirebiliyor ne oyun oynuyor. hayata 3-0 önde başlamış bir vatandaş.
  • güzelliğini anne tarafından aldığı kesin olan bir çeşit twitch ünlüsü.
    kendisinin de dediği gibi boş bir muhabbeti var. hiç konuşmasa bin kişi izler.
  • yalnızca güzel olduğu için izlenen twitch yayıncısı. kitlesi belli. youtube'da rastlayıp bir videosunu izlemiştim. birden "ıyy" gibi verdiği, enteresan tepkiler aşırı rahatsız etmişti ve hemen kapatmıştım. buraya kadar problem yok ben sevmemiş olabilirim fakat geçen gün denk geldiğimde ise yine aynı kanalın fazlaca küfür ve argo içeren videolarını farklı bir şekilde izlediğini gözlemledim. sanıyorum ki kendisi şu sıralar prim kasmakla meşgul.
  • güzelliği ile büyüleyicidir.
hesabın var mı? giriş yap