• yalnızca kız çocukları için geçerli olsa gerek. zira ben, yemek dersen her türlü kapışırım pirinç pilavında ya da türk kahvesini ondan iyi yaparım, akıtma desen yaparım, dolma biber yapmışlığım vardır. karnıyarık, ne biliyim ıspanaklı kol böreği falan yapamam ama onlar zaten olmazsa olmaz şeyler değil, 9 gün yemek yemeden yaşayabilirsin ama 9 gün türk kahvesi içme bakalım ne oluyor? o yüzden annemi kıskanacak bir şey yok.

kızlar da ise durum daha farklı, bir kere hepsi zaten annesinden 1000 kat süper trip atıyor falan da facebook sağ olsun bazı anneler kızlarından güzel, ben olsam kıskanırım lan. hayır diyemiyosun da annen senden güzelmiş diye, avrupa'da olsa iltifat kabul edilir de türkiye'de kan çıkar gibime geliyor.

gerçi bizimki de; "laf söyledim bal kabağı". adam 300 bin yıl önce söylemiş; anasına bak kızını al.
  • türkçenin azizliği ile anneyi başkalarından kıskanmak ya da annenin yerinde olmayı istemek şeklinde çeşitli anlamlara gelebilecek komplex momplex şeysi. oedipus'tur electra'dır artık size kalmış.
hesabın var mı? giriş yap