• kimse bahsetmemiş ama o boya o fiziğe göre iri göğüsleri vardır ve muhteşemdirler.
  • 45 gibi çok genç bir yaşta kanserden vefat etmiş. insan, kendisine stres ve mutsuzluk veren insanları hayatından çıkarmalı...

https://www.google.com/…5-yasinda-hayatini-kaybetti
  • 24' un 2009 ocak ayinda baslayan 7. sezonundaki cekici fbi ajani renee walker'i canlandiran guzel gozlu.

ilerleyen bolumlerde jack bauer ile aralarinda bir iliski ba$lamasi cok olasi.
    yeni bi "audrey" vakasi an meselesi.

o degil de, bi de $u var:

(bkz: tony almeida sen bizim her $eyimizsin)
  • 24 spoiler uyarısı

vefat haberini şimdi gördüğüm oyuncu. 24'ü yıllar sonra tekrar izlemeye karar vermem kendisinin öldüğü bölümü izledikten sonra ölüm haberinin önüme düşmesi beni hem şaşırttı hem de üzdü. bu illet hastalığa da binlerce lanet olsun.

huzur içinde uyu, renee walker.
  • ye$il gozlu, kizil sacli ve birde cilli. bu ucleme*'nin bi hatuna ne kadar cok yaki$abilicegini gosteren supper hatun. sagolsun 24'un 7. sezonu sayesinde bol bol izliyoruz kendisini.
  • (bkz: renee walker)
  • jack bauer bir kez daha yıkıldı... nur içinde yatsın.
  • ah be son bir kez the last of us'da görseydik kendisini. ölüm haberi sabah sabah üzdü.
  • oyunda ölümü ile çok üzen hatun kişisidir kendisi.
    oyundaki karakteristik özellikleri kendine hayran bırakan cinstendi. öyle ki, geçen hafta arkadaşlar ile diziyi izlerken "tess in sonu oyundaki gibi olur ise diziden bile soğurum" deyip izlemeye başlamıştım.
    o derece güçlü bir karakterdi kendisi.

gerçek hayatta da vefat ettiğini duyunca üzüldüm.

dip not: dizideki tess karakterinden kat be kat daha sağlam bir karakterdir kendisi. hatta diziyi izlemeye başladığımda dizideki tess ten ellie kadar olmasa da, rahatsız olmuştum. dizideki ellie uyumsuzluğu cidden çok rahatsız edici.
  • 24'te renee walker rolünde görüp aşık olmuştum. çok güzel bir kadındı. kızıl saçlı, mavi gözlü, çilli ve mükemmel vücuda sahip bir hatundu. çok genç yaşta hayatını kaybetmiş.
hesabın var mı? giriş yap