• çok sevdiğim, defalarca gittiğim ,her seferinde farklı maceralar yaşadığım burda doğmamış olmama veya ailemden herhangi bir bağlantım olmamasına rağmen ikinci memleketim olarak gördüğüm şehir. burayı sadece beş yıldızlı otel cenneti olarak görüp ayda yılda bir deniz kenarında bir otele gelmek dışında bilmeyen insanlara acıyorum.
  • en güzel mevsimindedir. * *
  • pırıl pırıl, muhteşem bir havanın olduğu şehrim
  • donla yatırıp montla kaldıran şehrim. böyle mevsim geçişini skimm şimdide üşüyorum amk.
  • dün gece ankaradan geldigimde saganak yagisla beni karsilayan sehir gece tekrar ankaraya dogru yola ciktigimda antalya cikisinda bi benzinlikde uyumak istedigimde soguktan titretmistir.
  • apartman sakinlerine yarın icin mangal sözü vermiştim. böylece bekar olduğum icin eleştiren komşularıma sirin gözükme planlarım vardı. whatsapp grubuna yazdim "ruzgar dolasıyla erteleyelim mi?" diye. huysuz ihtiyar teyze whatsapp kullanmayı öğrenmiş ve bana laf sokmuş " zaten sözüne güvenilmez demistim."

bahse konu poncik ihtiyar teyzeler barındıran şehirdir antalya. siz siz olun bekar evine arkadas davet etmeyin, apartman düşman kesiliyor.
  • bu yaz boş kalacak bir sehir
  • elektrik gitti baya uzunca gelmedi şuan sadece pencereden fırtına sesi geçmiş 5 günün aşşırı çöl gibi yakan sıcağını aldı götürdü...hava böle çok güzel... gökyüzü böle muhteşem....yıldızlar falan
  • efsane bir rüzgarı olan şehir. anlık 18 derecelerde. hafta başında cıbıldak yatan ben şimdi örtüyle yatıyorum. çok değişik bir şehir harbiden
  • sert hava değişimiyle kapıdaki begonvillerin ciğerinin solduğu şehir.
hesabın var mı? giriş yap