• +1 imle ben de varım dediğim kampanya.
  • tanım: normal hayatta yazarların trafikte ana bacı düz gittiği, haber bültenlerine konu olacak, patlamaya hazır aracı trafiğe çıkardığı için saydırdıkları vatandaşa yardım kampanyası. gidin aynısından alın aynı boku yiyin emi.

edit: çok duyarlı sözlük yazarlarını görmemizi sağlamış kampanya. ulan ne adamsınız. adam bi metal parçası için ağladı diye aynı metalden almak için kampanya başlatılıyor. gidin somada ölenlerin ailelerine yardım edin. asansör faciasında hayatını kaybedenlerin ailelerine yardım edin. gidin bu ülkeye oğlunu, kocasını, babasını şehit vermiş insanlara yardım edin. hiç olmadı gidin markette bakkalda annesine şunu alalım anne diye iki gözü iki çeşme yalvaran o emekçinin çocuğunun yüzünü güldürün. duyarlılığınızı biraz da onlara gösterin.
  • 20-30 lira da olsa yardımda bulunacağım adam. burada binlerce kişiyiz, o arabayı o abiye rahat rahat alırız.
  • herkes tükürse adam boğulur mantığı ile yaklaşıp, herkes 5 lira verse adama adam gibi araba alırız. ben de varım fava attım haber bekliyorum
  • kendi değerlendirmeme göre sigara içen insanı muhtaç kabul etmediğim için destek vermeyeceğim kampanyadır.

allah yardımcısı olsun, o ayrı konu.

edit: değerlendirmemde ne kadar haklı olduğumu adamın facebook profili ortaya çıkınca gördüm. umrumda olmayan, asla destek olmayacağım kampanya.
  • sigortadan haber geldikten sonra başlatılması gereken kampanya. para boşa gitmesin.
  • renault mail yolu ile ikna edilebilir böylelikle abi tertemiz bir araba sahibi olur. firmanın da reklamı olur. umarım arabada sigara içmez.
  • kampanyayı destekleyeceğim. bilgileri aktarmanızı bekliyorum.
  • otoyu satan tarafindan kandırıldığıni zannettim çok iyi bir abim olduğunu düşünüyorum destekleyelim arkadaşlar.
  • bana nedense buram buram ali cengiz kokuyor gibi gelen kampanyadir. arabasi yanan bu abinin yardima ihtiyaci oldugu kanisina nereden kapildik? ayrica araba denen meret maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisinin neresindedir acaba?
hesabın var mı? giriş yap