• beni de besle.

twitter
  • çok sarsıcı
  • zamanında sağ kolum kırıldı. sol elimle döke saça yemek yemeye alıştım da bir kere annem yemek uzatmadı bana

para için neler yapıyorsunuz kendinize.

edit, yazım yanlışı
  • kendi tarihini, kendi benliğini bir kenara bırakan ve başka bir milletin dini değerlerini ve hayat tarzını yücelten bir milletin evlatlarının, özendikleri milletin fertleri tarafından aşağılanması durumudur.
  • yani yoksul ve emekçi kadınların 3 kuruş için yerli ve milli sığırları eliyle beslemesi, onların sapkın fantazilerine meze olması, onlar tarafından yeri geldiğinde katledilmesi falan her neyse de, * herifin arap olması koydu. sorun, bir emekçiye böyle maymunlukları reva görmekte değil tabi ki asla. yoksa her gün sayısız yerli sığıra bu sunumu yaptığı sır değil. adam arap rıza baba. sorun bu.
    lütfen kızlarımızın mümkün mertebe yerli sığırlara köle olmasını sağlayalım.
  • aynı besinlerin çıkışında da üstüne sçtırır.
  • kızın kim olduğunu nereden biliyorsunuz da hamaset yapıyorsunuz anlamıyorum.
    üzerinde iş üniforması da yok.

belki adamın bi tanıdığı. belki video çekmek için yapıyorlar.
  • kız memnun halinden, bahşişle daha da memnun olacak. zorla yaptırılmıyor. herkes razı ve mutlu. evini iki katına kiralayan ev sahibi varken bu hanım çok masum kalıyor.
  • ocakta unutulan dibi tutmuş ülkücülerin özellikle izlemeleri gerekendir.
  • cigerci reklami kokan hede.
hesabın var mı? giriş yap