• geçtiğimiz günlerde hizmete başlayan ücretsiz ultima online serverı. ilk günler ilgisizlikten oldukça player kaybetse de, sağlam kadrosu ve yaratıcı görselleriyle kısa sürede toparlayacağına inandığım ve uzun vadede hizmet vereceğini düşündüğüm oyun sunucusu.
  • ahanda sözlük ahalisi bu server son 10 yıldır ultima açlığını kapatacak serverdır. altına imzamı atarım. ilgi, bilgi, anlık geri dönüş her şey gerçekten dört dörtlük. playerların isteklerini göz önünde bulundururken, bunların ne gibi sonuçlar doğuracağını düşünerek hareket ediyorlar. discord kanalları gerçekten çok aktif ki oyun dışı muhabbetler de dönmektedir. ayrıca belirtmek isterim ki öyle salak saçma screenshot alan serverların connectorlerini değil de singularity connector kullanmaktalar. ki bu çok önemli bir nokt. 20 ağustos 2018 tarihinde singularity v3.0'a geçmiş bulunmaktalar. player sayısı 60-70 civarında gezse de son derece yeterlidir.

ayrıca ayrı bir şey daha var ki ben gördüğümde mutluluktan ağlayacaktım. yeni silahlar var arkadaşlar! *

şimdi neden bu girdiyi yazdım. bugüne kadar bir çok serverda oynamış ultima aşığı birisi olmama rağmen hiç bir serverla ilgili tek bir kelam etmedim. sadece oynayan birisiydim. fakat arcadia için bu durum oyunun çok önüne geçmekte. çünkü bu adamlar bundan çok çok fazlasını hak ediyorlar. ve de bunu karşılıksız, bir amaca hizmet etmeden sadece ultima aşığı insanları bir araya getirme amacı ile yapıyorlar. bence sırf bunun için bile oynanabilir.

siteleri tık
    sitelerinde ziyade discord kanalı daha aktiftir. forumda olmayan bir çok şey discordda bulunuyor. bunlar da yavaş yavaş foruma eklenmekte.
  • fps moduna ilk girdiğimde alışamam diye düşünsem de, 2-3 gün sonra yıllardır oynuyormuş gibiydim. köklü bir sistem değişikliği ve bakım için kapatılmıştı. sitesinden gördüğüm kadarı ile 2 ay sonraya açılmak için zaman vermişler. discorddan ve forumlardan arcadia forum takip ettiğim kadarı ile baya bir yenilik getirmişler, şimdiden sabırsızlanmaya başladım.

yanlış tahmin etmiyorsam, ultimada blackjack oynatacak adamlar.
  • açılmasına 2 gün kalan ve de getirdiği yeniliklerle kendini ultima online serverları arasına altın harflerle yazdıran dört gözle bekleten server.
  • geliyor iki gözümün çiçeği. son güne girdik. oynamayacak bile olsanız adamların yaptığı sistemlere girip bakmanızı öneririm.

site
    forum
    wiki
  • benim de heyecanla beklediğim ultima online sharddır. akşam için hazırız.
  • olmuş server. ben beğendim açıkçası ki kolay kolay beğenmem. sahsi fikrime göre birkaç eksik ve yanlış düşünülmüş sey olsa da genel olarak yıllardır piyasada olmayan özlem içinde kaldığımız bir sunucu olmuş. zaten uoya geri dönen player sayisi da bunun kanıtı. ılk defa bir serverda 800 kişi gördüm.
  • scriptlerine, özellikle store sistemine, bayıldığım ultima online sunucusu. kendimi ev, gemi ve rare dye üretimine adadım. rare dye sisteminde seviye atlamak için istenen sayılar gerçekten fazla. biraz düşürülebilir diye düşünüyorum. ayrıca cooking için lütfen forge, anvil tarzı evimize sabitleyeceğimiz bir ocak istiyoruz.
  • türkiye'de ilk kez 500 online oyuncuya ulaşan sunucuydu. brit bank'ta allshow çekince makine 45dk donmuştu.
    buldum valla:
    tekrar açılmış. proje babaları asura ve whistler varsa rahat olun. selamlar. (bkz: enigma)
  • yıllardır bilgisayar kullanmazken, bugun bir kaç kayıt işleri için ufak bir canavar almamla gördüğüm başlıktır.

ömrümü yedin bırak beni uo.
hesabın var mı? giriş yap