5855 entry daha
  • yıldızı kibrit ateşinden daha hızlı sönen vasat futbolcu. kıyaslandığı messi-ronaldo gibi isimler arda'nın yaşındayken ballon d'or kovalıyordu. şu saatten sonra yeni ozan tufan olmak bile başarı sayılır arda için.
  • maç oynamadan dünyanın en büyük starı ilan edilen çocuk. futbol sadece bireysel yetenekle oynansaydı biraz hak verebilirdim.

şöyle bir ilk 11 oynasın görelim. rakip yorulduktan sonra oyunda gördük genelde.

tanım: overrated
  • bugün maçın kilidini açacaktir. inşallah tarihe geçeceği bir maç olacak.
  • sana geldim arda... sen varsın diye... en güzel hayallerimde olduğu gibi...
  • tavşanlı linyit'e karşı yedek, sevilla'ya, beşiktaş'a karşı banko oynuyor, nasıl iştir ben çözemedim.
  • rakip orta sahasıyla mücadele etmekten çekinmeyecektir , eleştiri yapılmadan önce arkasinda ayaksız arao önünde beyinsiz pedro ile oynayacağını unutmamamız gereken yıldız adayı.
  • messi olur deniyor ama bu kafayla ancak cengiz ünder olur. pas versene bomboş valencia'ya.

ikinci yarı başı editi: cengiz ünder'likten şimdilik modric'liğe terfi etmiştir. devam genç yetenek.

maç bitmeden editi: oynayacağınız topa sıçayım.
  • net balon ya. çok şişirdiler gereksiz yere. *
  • sola bıraksaydı fenerbahçe golü atmıştı. sevilla maçından sora 2. oldu bu.
  • kariyeri için önemli bir maçta, kariyeri için çok kötü olabilecek bir pozisyonu çok kötü şekilde harcamıştır. ah arda ah.

edit: ne olduğunu gösterdi sonraki dakikalarda. gösteremese cidden sıkıntıydı kendisi için.
13412 entry daha
hesabın var mı? giriş yap