şükela:  tümü | bugün soru sor
 • karakter sınırına takılmasaydı başlığın gerçek ve anlamlı hali şu olacaktı; arda turan kesinlikle galatasaray'a gelmesin kampanyası.

  bak kardeşim; istediğin kadar adam olduğunu düşün. istediğin kadar bu martavalı yememizi bekle bizden ama yemiyoruz bu dolmaları. şu an itibariyle hiçbir taraftar seni istemiyor neden anlamıyorsun neden?? yüzünü görmek bile istemiyoruz. o sırıtışlarını, o konuşamaz hallerini, o takımı karıştırma iştahını istemiyoruz. nefret ediyoruz futbol dışı hareketlerinden. takıma zarar vereceksin. eğer gerçekten galatasaray'ı seviyorsan sakın gelme. şu an belli bir uyum yakaladı takım. selçuk inan bile kendini düzeltir olmuş. sen geldiğinde bütün bunların hepsi yerle bir olacak ve 5. sıraya düşeceğiz senin yüzünden. gelme lan işte. hiçbirimiz istemiyoruz seni. gelme oğlum gelme. suratını görmek istemiyor hiç kimse. git başka gezegende takıl ama bulaşma galatasaray'a.

  bakın tanıyanlar bilir ben sözlükte öyle çok futbol yazan biri değilim. ama bu arda transferi dillendirildiğinden beri moralim bozuluyor. taraftara çağrımdır. galatasaray'ın resmi sitesindeki iletişim sayfası üzerinden topluca mail atalım. ve kesinlikle bu adamı istemediğimizi belirten yazılarımızı gönderelim.

  http://www.galatasaray.org/iletisim-formu

  twitter'ı aktif kullanan cimbomlular #ardagelmesin gibi bir hashtag açıp tepkilerini muhakkak ortaya koymalıdır.

  https://twitter.com/galatasaraysk

  seni hiç kimse istemiyor arda. sevilmiyorsun kardeşim. kimse sevmiyor...
 • +1
 • +1’imle katıldığım kampanya.
  bu oyuncu galatasaray’a gelecek olursa takım içi huzur ve ahengi bozmaktan başka bir işe yaramayacaktır. birazdan bu adam galatasaray’ın evladı amacılar damlayacaktır buraya. artık bu adam galatasaray adına hiçbir şey olmayan,kendi kendini bitirmiş,siyaset yaparak kendini düze çıkarmayı amaçlayan,hizipçi ve formsuz birisidir. eğer takımını birazcık düşünüyorsa bu kulübü ve taraftarlarını rahat bırakmalıdır.
 • rikerink bey diyeceksiniz!! yok yok bye diyeceksiniz...

  igor tudor karabükte beşiktaşı yendi başakşehiri yendi basalım parayı alalım çok iyi hoca!!! yahu tudor bir derbide kazan be kardeşim!!!

  dursun özbek abv yağlı surat.!!! yada şöyle bir baktım da yağuşukluymuş...

  fatih terim gelsin tudorla olmaz!!! ya aslında tudorun bir sistemi var onu oynamaya çalışıyor...

  abv belhanda sen kim köpeksin sneijderin formasını giyiyosun!! aslan belhanda kaplan belhanda...

  östersunda elendik rezillik bu takımla olmaaz!! ya aslında östersund da fena takım değilmiş...

  yani diyeceğim o ki şimdi;

  arda gelmesin!!!

  bir gol atınca;

  ya arda iyiki gelmiş!!!

  standart bir gsli tepkisini örnekledim.
 • fenerlilerin başlattığını düşündüğüm kampanyadır. saçmadır!

  galatasaray’ın arda ayarında bir tane bile futbolcusu yok. iyi bir devre arası kampından sonra çok iş yapar arda bu takımda.
 • desteklediğim kampanya. başarılı bir takımı bozmaya hiç gerek yok.
 • fenerbahçeli olarak desteklerim
 • +1’imle benim de katildigim kampanyadir.

  fenerlisi besiktaslisi akplisi destek olmuyorsa siktirip gitsinler su basliktan bir zahmet.
 • +1'le destek verdiğim kampanyadır. bayrampaşa'da bir baltaya sap olamamış arkadaşlarıyla nargile mi içer, adamlık naraları mı atar, babası yaşında adamlara mı saldırır ne yapıyorsa bizden minimum 2000 km uzaklarda yapsın. istenmediği yere 'adamsa' gelmesin arkadaş.
 • desteklenmesi gereken kampanya.

  gitsin "adam" yerine koyulacağı bir yerde top oynasın.