• çok önemli birtakım kriterler. benim için şunları bilmesi yeterli olacaktır.

1. bu bugs bunny'den, kolay bi şey: iki adam var biri şişman, diğeri zayıf. ıssız adaya düşüyorlar. tavşan kardeşle karşılaşıyorlar. bu cidden basit. sorum şu: adamlar birbirini nasıl görüyor?

2. bu tom ve jerry'den. tom aşık. akşam hatunla buluşacak ya da onun gibi bi şeydi. takım elbisesi yok. asdfghhjkklşi. bu bölüm cidden efsanedir. soru şu: takım elbiseyi neden yapıyorlar?

3. yine bugs bunny'den bir bölüm. bunu internette çok aradım ama bulamadım. manyak bir bilim adamı var, aynı steve buscemi. kahramanımız bunun evine geliyor, bi şeyler içiyor filan. olay bu. soru da şu: içince ne oluyor?

affedersiniz ama bunları bilmeyenler var.
  • neden okuduğumu anlamadığım hususlar. boşu boşuna dakikalarım gitti kriterelere de uymadığıma göre defolup gideyim. ama tabi ondan önce benim kriterlerim insan olsun, arkadan iş çevirmesin, tek mutlu anında değil kötü gününde de yanında olsun son olarak kendi ne bok yiyorsa yesin ama kötü alışkanlıklarına senide çekmeye çalışmasın.
  • benim için artık tek bir husustur. o da kenshin himura'yı tanıması. öyle çok sevip hastası olması şart değil anasını satayım. ben hitokiri battousai dediğimde bön bön bakmasın yeter. bir iki bölüm izlesin, olayı bilsin yeter. o kadar da aza kanaat eden bir yapım var. kahretsin ya.

mesajları bekliyorum.
  • star wars ile star trek arasındaki farkı ve tolstoy'un bir araba markası olmadığını bilmesi.
  • diyalog unuz zamanla monolog a dönüşmemesi gereken en önemli husus

hayatınızı paylaşın arkadaşlarınızla sadece sizi dinliyorsa da çok konuşmayın
  • kıskanç olmamasına dikkat edin. ne dostlarını ne sevgilisini kıskanan zayıf, kendine güvensiz bir arkadaş seçmeyin..

sizi kıskandığı için sizi yorar kısıtlar.. sevgilisini kıskandığı için yine sizi yorar.. anlattıklarıyla..
  • kendinizi bilin yeter.
    atalarımız ne demiş " bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim"
  • mesela ben, yetkin olduğu en iyi konu, taraftarı olduğu kulübün ilk 11ini sayabilmek olan insanlarla prensip olarak samimi olmuyorum ya da elif şafak kitaplarına hayranlık duyan kişilerle yahut demet akalın dinleyenlerle takılmamaya özen gösteriyorum. çok da memnunum, hayatimda varlığını idame ettiren insanları bu şekilde filtrelenmiş olmaktan.
  • bu kisi eger kız arkadaşsa, küçük bir yılan olmamasına dikkat etmelisiniz*
  • dostoyevski'yi isviçre peyniri sanması benim için yeterli bir kriter. zira içlerinden kötü insan çıkmıyor*
hesabın var mı? giriş yap