• normalde parfüm kullanmayan bir insan olarak ilk kokladığımdan itibaren severek kullandığım güzel bir koku.
  • armani code colonia olanını çok beğenmeme rağmen fragnatica'da bir o kadar beğenilmemiş parfüm.
  • cidden sağlam koku.

hem koku sağlam hem oldukça kalıcı.

bi çok yerde bi çok fiyat var bakacağız artık bi şişecik edinmek şart oldu.
  • her üç erkekten dördünün kullandığı koku, ayrıca genel olarak bir kokunun kalıcı olması iyi bir durum değildir.
  • yeni çıkan flankerı a-list'i deneyip hiç beğenmediğim parfüm. dümdüz ve çok basit kokan eğer elinizde düz code varsa kesinlikle almamanız gereken bir parfüm olmuş.
  • a list serisinin olayı nedir acaba? standart code'a göre daha ucuz enteresan şekilde. farkın ne olduğunu bilen varsa bir ses versin beh.
  • kadın üstünde afrodizyak etkisi vardır.
  • kaliteli ve klas bir koku.
  • bir 212 vip men olmasa da güzel bir kokudur.
  • klasiğini 2009-2012 arasında kullandım. aslında hâlâ çok severim ama o dönemle özdeşleşti, bir defa değiştirdim sonra almaya elim de gitmedi. çünkü tebdil-i mekanda ferahlık olduğu gibi tebdil-i kokuda da ferahlık vardır.

ama armani code serisinden asla vazgeçemediğim bir koku var. o da armani code turquoise. benim için yaz, deniz ve mutluluk kokusu bu. kokladığım an neşem de keyfim de yerine geliyor, enerjim yükseliyor. kullandığım ilk dönemde hayatımda hep çok güzel olaylar olduğu için sanırım, mutlulukla özdeşleşti zihnimde.

ne sıkacağım konusunda kararsızsam eğer, mavi de giydiysem mesela, güneş de varsa elim niye buna gitmesin? gider bence. ferah bir koku, deniz ve sahil hissini sevenlere tavsiye. nefis.
hesabın var mı? giriş yap