• iki ukraynalı artur & batish'ten oluşan dj grubu. 2015 yılından bu yana parça üretmekte ve performans sergilemektedirler. elektronik müzik dünyasında geçirdikleri ikinci yılda fryhide müzik şirketinden çıkardıkları "tabu" isimli parçalarıyla kitlelere ulaşmayı başardılar.
  • monolink'in return to oz'unu alıp bir şaheser yaratmışlar.
  • kafanız iyise ve gece uzunsa, kesinlikle playlistinizde olması gereken grup.
  • origin
    yeni çıkarttığı harika şarkıyla yine sınırları zorlamış.
    kaç kere yükselir, kaç kere patlar diyorsun 3-4 defa yok artık dedirtiyor sana, teknik müzik bilgim yoktur ama bassları hem bu kadar iyi kullanıp, hem melodik olup hem de 8 bit müzik ezgileriyle dinleyicisi böyle şaşırtan nadir djlerden.
  • biz artbet şeklinde telaffuz ediyorduk ki aslında isimlerinin ilk üç harflerinin birleşimi olduğunu fark ettik, artur ve batish’in yani. artık artbat şeklinde telaffuz edeceğiz, her ne kadar söylemesi garip gelse de.

şu sıra ortalığı kasıp kavuran bir sürü parçaları ve remix’leri dönüyor piyasada, 2019’un belki de en iyi dj ikilisiler. dün gece zorlu psm’de tale of us’ın artbat’ın return to oz remix'ini çalması gecenin en iyi anlarındandı mesela.

ayrıca cercle setleri de baya iyi, izlenip dinlenmeli.
  • entrylerde neden herkes underrated yazmış anlayamadığım dj ikilisi. son 2 senedir türkiyeye en çok gelmiş dj listesinde başı çekiyor bu adamlar. millet artbat artbat diye dilinden düşürmüyor. biri de çıkıp demiş ki neden daha çok gelmiyolar vs. aga zaten izmir, ankara, uludağ bu adamlar sadece buraya 10 kere gelmiştir. istanbulu saymıyorum bile artbat gig i görünce kusucak duruma geldim. aynı ülkede mi yaşıyoruz acaba anlamadım
  • 2019 yılında 3 kere konserlerine gitmiş ve cercle'da çaldıkları seti defalarca kez hatmetmiş birisi olarak diyorum ki; canım artbat!
  • türkiye'de nasıl bu kadar underrated kalabildiklerini anlayamadığım ukraynalı ikili. param olsa ben organize ederim lan daha sık getirin şu adamları.
  • return to oz remixiyle çıtayı evereste çıkarmış çok iyi melodic techno yapan ikili.
  • hayvanoğlu hayvanlar. çok iyi produksiyon ve remixleri var.

https://soundcloud.com/…k-return-to-oz-artbat-remix
hesabın var mı? giriş yap