şükela:  tümü | bugün
  • genelde yıkılmış hayalleri ardında bırakıp giden sewgililerin ardından dosta,komşuya yakılan ağıt.ama illa ki yalan olur ve insanı mahcup eder.
  • genelde geçmişte sizi yaralayan ve güveninizi sarsan bir kişiye dair istektir.zaman aşımına uğrayan dostluklarda ve aşklarda, gün gelir bir anda ona karşı yeniden güvenir olur hale gelirsiniz. hayat bu belli olmaz. zaman akıp gidiyor ve geçen bazı kötü karelerin de unutulması gereklidir.
    özellikle günümüzde dostluk ve arkadaşlıklar kolay bulunmuyor.yalnızlık hastalığı salgın ve sinsi bir hastalık gibi günden güne büyüyor.zaman geçiyor, yaş ilerliyor. durum böyleyken en azından eskiden tanıdık ve huyunu suyunu bildiğiniz birisi, güveninizi sarsacak bir olayla sizden uzaklaşmışsa,yeniden hayatınıza girme konusunda da hatasını anlamışsa denemeye değer derim ben. yeni bir insan daha çok yara açabilir. en azından bildik bir kişi sizin güveninizi kaybettiyse yeniden kaybedebilir ve siz bunu daha önce de bildiğiniz için yara almazsanız fazla. varsın güvenin, güvenmeyin, herşey olacağına varır zaten..
  • güvenmek senin salaklığın olabilir ama güvenini kırmak karşındakinin karaktersizliğidir.