şükela:  tümü | bugün
  • numarası nedir diye merak ettiğim şey!

game of thrones 8. sezon 1. bölümde leydimiz aşağı sınıftan demirci arkadaşına gidiyor ve daha önceden tasarımını ve çizimini yaptığı bir silah sipariş ediyor. sinsice bişeler planladığı belli yılansının. acaba kimi öldürecek? umarım seküler kimliğine aşık olduğum cağnım cerseim için değildir.
  • bence needle' in dragonglass versiyonu. kizcagiz o kilici kullanmayi biliyor sadece, onunla akgezen desecek.

edit: ok ucu da olabilir, ok atiyordu bir sahnede.
  • dragonglass'tan yaptırması kimi keseceğini açıkca gösteriyor sanki?
  • kanımca jaqen h'ghar'ın arya ile ilk tanıştığında kullandığı minik oklara benziyordu.

tabi bunu götümdende uydurmuş olabilirim :)
  • dragonglass olduğuna göre kimi keseceği belli diye geliyor akla ilk bakışta ama asıl kafamı karıştıran o oldu. anladığım kadarıyla silahın 2 keskin tarafı var ve sadece tek tarafın dragonglass olmasını istiyor sümsük bitch!
    diğer taraftan hali hazırda elinde ölüleri de dirileri de güzelce deşebilecek valyrian steeli bir hançeri var.
    yok yok bu yılansı kesin bişeyler planlıyor!
  • şerefsizce spoiler içeren başlık açmak.
  • aşağı sınıftan dediğin demircide kral kanı var.. dragonglass tan yapılacağına göre akgezen öldürecek bir planı yüzünü alabilmek olabilir. zeki kızdır arya işi bilir.
  • spoileren içeren başlık açmışsınız. başlık yeni sezomda arya ne planlıyor tarzı bir şey olsaydı bari...

--- spoiler ---

night king avlamak için yaptırdığı fırlatma mekanizmalı glass uçlu özel sipariş silah asıl hedeften önce kimin kalbine saplanacak acaba
    --- spoiler ---
  • bak yüz alma işini sevdim eğlenceli olur öyle numaralar yapmasını özledim ben şahsen cimcimenin.
  • dragonglass ucunun çıkarılıp takılabilir ve bir insanı hedef almak için biraz büyükçe olması, üstüne bir de arya'nın ikinci bölüm fragmanında ok atma pratiği yapması sebebiyle şimdilik son sezonda kilit bir rolü varmış gibi duran silahtır.