şükela:  tümü | bugün
  • ben de geçen eşcinsel olmaya karar verdim, on yedi saniye kadar eşcinsel oldum sonra fikrimi değişirdim omniseksüel olayım biraz da dedim, bi ay falan da öyle oldum.
  • elbette bu olay doğal bir yönelim olduğu için "ben artık aseksüel olayım amk" demekle olmuyor tabii ki ama son yaşadığım ilişkinin içindeki gel-gitler yüzünden kendimi sınadım bu konuda. hani "acaba" diyerekten. çok özeniyorum ulan aseksüel insanlara. çünkü artık kendimi karşı cinse açıklamaktan, anlatmaktan bıktım. 4.5 senelik ilişkim geçen günlerde sona erdiğinde bunu ciddi olarak düşündüm. 4.5 senede kendimi hatuna anlatamamışım lan. yaptığım her şakanın altında bir çapanoğlu arardı. mal mısın ulan sen? o kadar sene beni tanıyamadın mı? ayda bir ilişkiyi sorgulardı. 3 ay ortadan kaybolsam , dönünce bana ısınması 1 ay sürerdi. sonra bir gün çıktı dedi ki "ben başkasından hoşlanıyorum, ayrılmak istiyorum." arkasından ağladım sızladım tabi ama geri dönmesini beklediğimden değil. bunca sene bu karaktersizlikle muhatap olup onca emek verdiğimden. bu hatuna verdiğim emeği kimseye vermedim, gelip burayı ağlama duvarına çevirmek istemiyorum ama hakikaten öyle. bir insana ne kadar değer verirsen ver sen onun gözünde sana verdiği değer kadarsın. insanoğlunun genetik olan nankörlüğü eninde sonunda kendini belli ediyor. senin ben cibilliyetini sikeyim.

    konudan çok saptım ama demem o ki bir dilek hakkım olsa aseksüel olmayı dilerdim. zaten artık kendimi sevgili edinme konusunda hiçbir şey yapmayan insan olarak değerlendiriyorum ancak artık hormonlarımın da kendi denetimim altına girmesini istiyorum. aseksüellik mutluluktur. selam ve dua ile........