• gözlerinin içine baktığında kalbinin etrafındaki yağ tabakasının eriyip insanın içinde bir yere ılık ılık akmasıdır.
  • dünyada ki en yalan şey içine düşüldüğü taktirde yakayı 10 senede zor kurtarırsınz
  • bir ilhan berk şiiridir, aşk:

"sen varken kötü diye bir şey bilmiyorduk
    mutsuzluklar, bu karalar yaşamada yoktu
    sensiz karanlığın çizgisine koymuşlar umudu
    sensiz esenliğimizin üstünü çizmişler
    nicedir bir pencereden deniz güzel değil
    nicedir ışımayan insanlığımız sensizliğimizden.

sen gel bizi yeni vakitlere çıkar."
  • uçakta sessiz sakin otururken aniden paraşütle atlamaya benzeyen. havada süzülürken alınan haz inişe yaklaşıldığında; paraşüt açılır da hafif bir tökezlemeyle mi, açılmaz da zemine çakılmakla mı sonuçlanır, kestirilemeyen.
  • onunla aynı yerde olmanın ne kadar güzel olduğunu anlamaktır,aynı anda aynı seyi içmek içmiş olmak hiç sevmediğin içececeği içmektir,ve onun seni sevmeyeceğini bile bile bir kerede olsa elini tutmak istemektir.(ve elinde gördünün ialıcın adını öğrenip bu saatte ınternette araştırmaktır.)
  • başa geldiğinde her yaşta farklı duygular yaşatan ama hepsinin ortak noktası, ya kaybedersem korkusu yaşatan. vücutta bulunan mutluluk hormonuyla, özlem yaşatan hangi hormonsa onları birbiriyle karıştırıp bünyenin amına koyandır.
  • yok arkada$! bu a$k cok farkli bi dunya. nerden, ne zaman, ne $ekilde vuracagi hic mi hic belli olmayan pis, sinsi bi canavar bu.
  • ula$ilabilecek en gerekli salaklik mertebesi.

karsinizdaki $ahsin gercek ki$iligi, özellikleri, becerileri bir gaz ve toz bulutu arkasinda sizden gizlenirken, bu $ahis tarafindan yapilacak her hareketin, söylenecek her lafin sirtina olmayacak bir ehemmiyet ve anlam yükleme i$i, gücü, vesvesesi.

kimilerinde hayvanliga baglayabilen hayranlik.

anlamsiz bir merak, $ahsin hayatindaki tüm ayrintilara deger bicme ruh hali.

"hahaha nasil dedin onu kadina yaa??"
    "dur ya bekle, ben de cikiyorum"
    "kahve aliyorum, mutfaktan bir sey ister misin?"
    "cok isin var degil mi?"
    "hadi yarin görüsürüz <heyo>"
    "acayip boktan bi hayatimiz var ya"
    "hahahaha <gözleri aca aca>"
    "ben yaparim"
    "yorgun musun?"
    "o zaman ben de gelecegim, haber verin"
    "ne kadar <iyi bi sifat>sin ya"

i$in kötüsü insan o an icin bütün bu saflik hengamesinin di$inda ise gaddar oluyor. ne oldum dememeli, ne olacagim demeli..
  • genelde asla yarin olamayanla yarımlığını örtbas etme çabası...

beyhude çabalar ve yeknesak olaylar düzleminde gidip gelen...
  • etiketine hiç bakmadan alınan tek üründür;
    bedeli neyse, peyderpey ödenir.
hesabın var mı? giriş yap