• hadsiz bir binbaşının sivil bir araçla milletvekillerinin olduğu aracı hukuksuz bir şekilde alıkoyduğu videodan akılda kalanlar. kim olursa olsun dokunulmazlığı olan bir milletvekilinin önünü kesmek haydutçadır . dokunulmazlık başlı başına bir saçmalık zaten bütün milletvekillerinin dokunulmazlığı kalksın ama böyle keyfi uygulamalar daha saçma

mecburi edit : high and dry and high isimli arkadaş mesaj atmış dokunulmazlıklar kalkalı yıllar oldu günaydın diye . asıl sana günaydın güzel kardeşim garo paylan'ın dokunulmazlığı ne zaman kalktı bana da bildirir misin ?
  • kendini asker sanan binbaşı kılıklı dahi olmayan bir eşkiya bozuntusunun milletvekillerini durdurması olayıdır. normal bir ülkede o adamın ışık hızında ihraç edilmesi gerekirdi.

hakkında soruşturma dahi olmayan milletvekillerini belli bir partidenler diye böyle saçma sapan eşkiyalıklara tabi tutamazsın. bu milliyetçi ayaklarını akp bdp'yle kol kola gezi'de darbeyi görürken, teröristlerin tanıklıklarıyla genelkumay başkanlarını mahkum ederken, teröristbaşının mektupları meydanlarda okunurken, teröristler davul zurnayla karşılanırlarken yapacaktınız. ancak o zaman da her zaman yaptığınız gibi yine akp'ye, güçlüye yamanıp üç maymunu oynuyordunuz. çakma milliyetçiler.
  • solcular için dokunulmazlık iki şekilde ele alınıyor. ilki; iktidar partisinin dokunulmazlıkları kalksın. ikincisi; "bu arabanın da dokunulmazlığı var".
  • (bkz: hdp'den ve hdp'lilerden nefret etmek) bence tüm hdp'li vekillerin vekilliği düşürülmeli partileri kapatılmalıdır.teröristlere yardım ve yataklık eden vekil mi olur ?
  • binbaşı aracı durdurmuş güzel,
    vekile gerekli cevabı vermiş güzel,
    ancak o sondaki müzik ne be abi. olayın bütün ciddiyeti kayboluyor :(
  • sayın binbaşım da o kadar sakin ve rahat ki zaten gereken cevabı rahatlığıyla vermiş.
  • sadece şunu sormak istiyorum. bu binbaşı akp'li bir vekilin aracını durdursa ve böyle net ve umursamaz davransa idi şu an hangi suçtan açığa alınmıştı?

a) fetö'ye finansal destek sağlama
    b) ergenekon bağlantısı
    c) pkk'ya yardım yataklık
    d) hepsi
  • sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer durumudur.
    çözüm sürecinde bu araçlarla neler yapıldığı gördük. saymaya gerek yok şimdi.

o yüzden hadsizlik bu diyenler hadlerini bilip otursunlar bir zahmet.
  • bu olay vekillerin dokunulmazlığı olduğunu sanan yazar sıçmıklarını göstermiştir. birincisi millet vekillerinin dokunulmazlıkları yok.ikincisi hdpli teröristlere vekil demeyin ulan..
hesabın var mı? giriş yap