şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: ay ben şok)
 • o zaman bu olayda payı ihmali sorumluluğu olan herkesin geçmişini sikin de görelim dememe neden olan şüphe.
  en sonunda birkaç tane çalışan değil de silsile yoluyla kodamanlar da okkanın altına gitsin de fetöcüler ettiğini bulsun. ama bunlrın hiçbirisi olmayacak eminiz. demek ki bu olaya gerekli müdahaleyi yapmayanlar da fetöcü.
 • menüde maklube vardı mıydı sorusunu akla getiren şüphe.. varsa olabilir, yoksa zorlanabilir.. izlemekteyiz..
 • "fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me" diye bir söz söylemiş gavurlar.
  hadi diyelim bu adamlar fetocu ve askerleri zehirlediler. tamam onlar suçlu. ama sen devlet olarak daha suçlusun, çünkü onlara 4 defa askerini zehirleme şansı verdin.
 • fetö'nün ilk şüpheli zehirleme hadisesi değildir.

  biliyorsunuz, turgut özal'ı da fetö zehirlemişti.
 • zehirlendiği için isyan eden askerler mi fetöcü, yoksa yemeği askere yediren yemek şirketi mi? bi karar verin. kendinizini bu kadar itibarsızlaştırmayın. şaka lan şaka itibar sizde ne arar. hörkös fötöcü. kapatıp ülkeyi gidelim.

  (bkz: isyan eden askere erken terhis sözü verildi)
 • kesinlikle dogru olan onermedir. aksini iddia eden serefsizdir, vatan hainidir.

  arkadaslar gecenlerde devemle birlikte u donusu olmayan bir yerde u donusu yaptim. adam geldi benim guzelim deveme carpti. ayiptir soylemesi bu fetocu serefsiz bir de bana sormasin mi? u donusu olmayan yerde neden u donusu yaptin diye? kan beynime sicradi. pektabiki de avazim ciktigi kadar bagirip arapligima leke surdurmedim. boyle sacma arguman mi olur? bakin arkadaslar adam benim deveme carpiyor ve hakli cikmaya calisiyor. yer mi arap cocugu? fasizm iste cok kotu birsey arkadaslar. neyse ki bilen bir hocaya sorduk, deve mundar olmamis. etini vatandasa dagittik. boyle de yardimseverizdir.

  isi guzel kotardik ama magduriyet cikmadi. cikaramadim. benim zayifligim arkadaslar. her durumda nasil magdur olunur diye bilen arap sevicilerin arapca mesajlarini bekliyorum. daha yeni basladim zamanla gelisecegim.
 • her türlü hükümetin kendini şeetmesidir.

  inanan yoktur ama, hadi diyelim kasıtlı zehirlendiler. eee hani evet çıkarsa herşey bitecekti, ütopya olcaktık?

  planlı bir biçimde farklı illerde zehirlenmeler oluyorsa o zaman ne diye ordasınız.

  ha bana kalırsa tesadüf tabi. neyden zehirlendiler bilmiyorum ama tavuk falandır herhal. bilerek dışardan pişmiş tavuk falan almıyorum, veya aldığım tavuktan kıllanınca köpeklere falan veriyorum. ha onun dışında daha geçen istanbulda tanıdığım bir profesör gıda zehirlenmesi yaşamış. ulan feto...

  dipnot : hiçte sevmem feto falan ama adamların fişlenmesi, işten atılması falan cidden kötü be abi. lise hocalarım arasında atılan var, adam normal hocaydı lan. fizik dışında anca nette izlediği kedi videoları birde house md muhabbeti yapıyoduk...
 • ne güzel değil mi? devletin aciz kaldığı, başarısız olduğu her şeyin bir sorumlusu var: fetö.

  sorumluluk almayın, bir kez dahi başarısızlığınızı kabul etmeyin her şeyi fetöye bağlayın.ne güzel iş vallahi.