• o de'yi ayirmadigi icin aldigi miniyi gotune sokacagim ve birlikte hicbir yere cikmayacagim erkek.

baslik "giyde"ydi.

gelen mesajlar arasinda, "ama o gunluk konusma dilinde, nerden anlicaksin?" minvalinde seyler var. gunlukkonusmadiliniyaziyadokuyoruzdiyeburadabutunkelimeleribitisikyazalimoyleyse.

bir de nacizane tavsiyem, biriyle "askim" sinirini gecmeden once bu isi yazili ortamda test edin. sonra "uhuhuhu konusurken de'leri ayiriyor gibiydi, bi mesaj atti, de'ler, ki'ler, mi'ler hep bitisik, ne bok yedim ben" diye aglamayin.
  • '' şu anda cape town'a inmiş bulunmaktayız. tüm yolcularımıza iyi günler dileriz '' ile başlayan bir gün içinde söylenmiş sözdür.

söylenmiş diyorum ama aslında ihtimal dahilinde olan sözdür. üstelik '' -de '' yi ayırmamış. peh.
  • kimse kusura bakmasın gavattır. iç anadolu deyişiyle kavattır. hanımımın bacaklarını herkes inceleyecek ve ben bundan haz duyacağım. yallah swinger'a.
  • miniyi giyd sanırım bir dağ adı ve erkeğimiz oradan aşkım adında bir eşya almış. tekrardan bu dağa çıkmak istiyor.

kesme işareti unutulmuş.
  • penisi minimum ortalama boyuttadır.
    bitpipililere dert olmuştur.
  • yanına yakıştıran, olduğu gibi mutlu olan, özgürlüğünü kısıtlamayan erkek gibi erkektir.
  • hem aşkına hem de kendisine güvenen erkektir. adamdır adam.

pardon da, sevgiliniz yanınızda mini giyemiyorsa başkasından koruyamayacak kadar acizsinizdir.
  • çok uç mekanlara gidilmiyorsa kadınına göre derim.
    sokakta tek başıma da olsam her zaman radarlarım açıktır.

3 saniyeden uzun süren bakışlarda art niyet ararım. direkt kilitlerim gözlerimi bakanın gözüne. o zaten fark ediyor ona parçalayacakmış gibi bakıldığını. hemen toparlanıyor. olay genellikle başlamadan bitiyor.

süre uzarsa daha da kıllanırım. bakılan bölge belliyse daha da deliririm.
    yanından geçerken mutlaka laf koyarım karşıdakine. kadın erkek dinlemem. gömerim lafı.
    küfürsüz ve hakaretsiz olur genelde.

hadi sıkıyorsa bir cevap versin bakalım.
    bana yaklaşımına göre giderim. fiziksel saldırı olursa şahsıma: parçalı kırık. sonrasını hukuk halleder.

ha çok şükür böyle bir şeye ihtiyaç olmadı bugüne kadar. bundan sonra da ihtiyaç olmaz umarım.

3. mesaj üzerine ekleme:
    canım arkadaşlarım size mi dert oldu?
    hayır özel mesajla yazacağınıza gönderin telefon numaranızı, kontör yoktur sizde şimdi.
    ben sizi ararım. gizli numara kullanmıyorum.
    telefonda söyleyin bir zahmet derdinizi.

bekleyiş eklemesi:
    arkadaş bir entry yazıyorum alt+tab'a bastığım an telefon uygulaması ötüyor mesaj geldi diye.*
    tek elle klavye kullanma konusunda maşallah uzman olmuşsunuz.
    sıkarken iyi böyle hem entry'lerde hem mesajla. söverken iyi, di mi?

ben hazırım, ararım telefonda söyleyin bari söyleyeceğinizi.
    yalnız baştan uyarayım. telefon numaram kişiyle paylaşılır bu durumda.
    günlük rutin telefonların dışında bir telefon gelirse sorumluları burada ararım.
    sonrası mis gibi bir tebligat. kapanmaz da o konu kolay kolay.

ha çok merak eden varsa; mini eteğini giy de çıkalım demedim kimseye. giymeyeceksin o eteği de diyemem.
  • beni çok sık buluyor böyle erkekler. bi de ben psikopat derecesinde kıskanç bi hatunken, içten içe sırıtıyorum bu hallerine. tamam rahat hissediyorum ama ne bileyim *

üniversitedeyken biri beni evden almış yürüyoruz. elbise çizme var üzerimde, elbise accık kısa dönüp bana:
    -erkekler sana baktıkça gururlanıyorum. çünkü senin erkek arkadaşın benim demişti.

cevap olarak * diyesim gelmişti asghgdshj.. yine biri
    -buluşmaya mini etek giyerek gelmen hoşuma gider demişti.

ya ben bazen abartılı derecede giyiniyorum ama yine de erkeğin bunu destekler minvalinde konuşması valla çok çiğ duruyor :(

edit: dilim varmadı ilk başta ama düpedüz gavatlık. niyeti yatağa atmak ise de gavatlık. başka türlüsü de gavatlık. her türlü tercih gavatlık.
hesabın var mı? giriş yap