şükela:  tümü | bugün
  • bir soz yazari, ozellikle guftelerini zekai tunca ve halil karaduman bestelemektedir
  • pek çok şarkının söz yazarı:
    -bana her şey seni hatırlatıyor/ muazzez ersoy
    -yalvaramam, deliler gibi/ pınar aylin
    -narin yarim/ emrah
    -ben adam olmam/ serdar ortaç
    -öptüm/ bülent ersoy
    -devlerin aşkı büyük olur/ seden gürel
    -üzülme/ f. anıl yarkın
    -fırtınalar, sırnaşık sevgilim/ ebru gündeş
    -sen sevgini bana sakla/ zeki müren
    -heyecanlıyım, çılgınım/ burak kut

3 yıl sonra gelen edit: bir de çok şişman bir adammış.

6 yıl sonra gelen edit: melih gökçek e çok benziyor.

10 yıl sonra gelen edit: evli ve iki kız vardır.
  • kendine ait bir solo albüm de çıkarmıştır. albümün genelinde aşkın tuna genelde damar şiirler okur, arada bi bayan vokal söz konusu ünlü şarkıyı söyler.
  • seni aşksız bırakmam adlı muhteşem şarkının söz yazarı.
  • pazarları kral fm'de yeni bir program sunmaya başlayacak olan güzel insan.
  • cengiz kurtoğlu'nun klasikleşmiş unutulmaz şarkısı olan resmini öptüm de yattım şarkısının sözleri bu abimize aittir.
  • bana her şey seni hatırlatıyor şarkısının sözlerinin bu hallere düşeceği aklına gelir miydi, merak ettiğim söz yazarı.

şarkıdan -ister istemez- tiksinen bir nesil büyüyor da, maalesef...
  • beraber yürüdük biz yollarda isimli şarkının söz yazarı.
    2002 'de akp şarkıyı mitinglerde kullanınca başvuruyu yapıp telif hakkını almış arkadaş.
    kadıköy'deki yazıcıoğlu pasajını hepimiz biliyoruz dimi.işte o pasajın zemin katında tuna matbaacılık vardı.1995 yılında kapandı galiba.
    işte aşkın tuna o matbaanın sahibiydi. bizzat işinin başında durur o meşhur şarkı sözlerini burada yazardı.ama ilerleyen teknoloji ve pasajın hızlı değişimine ayak uyduramadı maalesef.
  • 1 saat önce spor salonunda kendisiyle tanıştığım, mütevazi, sıcacık bir insan. eserlerini görünce ben kimle tanışmışım ulan dedim
  • helikon dağında yaşasa bu kadar eser veremezdi. bestelenmiş şiirlerine bakınca gerçekten inanılmaz bir insan.