• arkadaşlar, sakin olun. nefretinizi kusmadan önce neden şikayet edildiğini, kınama aldığını vs. araştırın. hemşiresiniz ve doktor gelip “üff, canım şimdi tahlil girmek istemiyor, sonra yaparız.” diyor.
    hastasınız, canınız yanıyor, acile gidiyorsunuz. doktorunuz sabaha kadar partiden partiye koşmuş, uyuşturucunun dibine vurmuş ve gözünün önünü göremiyor, alkol kokuyor. sonra birileri sana hesap sorduğunda ama lgbt hakları diye ağlıyorsun, ajitasyon yapıp destek bekliyorsun.
    diğer paylaşımlarıma bakıp bu tarz bir faşizmi asla desteklemeyeceğimi görürsünüz.
    bu muhabbet size aktarılan gibi değil. işi götünde bile olmayan, alkol ve uyuşturucudan aklı gitmiş birine acil serviste felç geçiren annenizi emanet eder misiniz ?

edit: gelen mesajlardan sonra şunu da eklemem gerekiyor; eğer konu cinsel yönelim ya da kimlik olsaydı, acilde çalışan gay ya da biseksüel hekimler hakkında da işlem başlatılırdı.

kendisi sizden destek görmek istiyor fakat acile gelen trans bireylere nasıl davranıyordu? bilmiyorsunuz di mi…
  • lgbt hakkında fikirlerim çok net bellidir . lakin larin gerçekten genel 'onurlu oluşa' uygun davranmayan sürekli sugardady , fahişelik vs ile ilgili şeyler yaptığını yazan (twitter'da yıllarca) biri . mezuniyet resimlerinde bile iç çamaşırını gösteren biri , twitter sayfası yıllarca cinsellikten başka bir şey görmedi . ve hem babasıyla hem oğlu ile yatıyorum vs tarzı şeyler yazan bir insan , ben bu kadını savunmam . arkasında duracağıniz insanları daha doğru seçmeyi tavsiye ediyorum size.
    ayrıca defalarca kere ben trans değilim deyip ona trans diyenleri engellemiştir . kalkıp lgbtnin adını böyle insanlarla kirletmeye gerek yok .
    edit : gerçekten bu zihniyet midir sizin özgürlük anlayışınız ?
    https://mobile.twitter.com/…tus/1437512875485061133
  • ben de bizim cyle larin i fenomen bir kız ifşa etti sandım
  • kendisine önyargılı birisi değilim. yaptığı koko sex partilerini instagramdan yayınlaması tek başına devlet memurluğundan atılma sebebidir. ayrıca devlet memurları siyasi görüş bildiremez. yapılan uygulamanın ayrımcılık veya trans olması ile bir alakası olmadığı gayet açık.
  • yılmaz güney de hakimi vurup kaçtıktan sonra beni kürdüm diye eziyorlar demişti, bu da aynı hesap her türlü şeyi yap sonra trans bireyim diye attılar mağdurum de, transların kendi arasında bu ve bunun gibilere tepki göstermesi gerek.
  • iyi de kadın sürekli koko ve grup seks partileri yapıp bunu da sosyal medyada yayınlıyor. sugar dady parsı yiyor ve hatta çıplak dizisinde oynamış. devlet memuru kanununa aykırı bir durum olabilir.

yaptıkları tabii ki kendini bağlar ama devlet memurluğuna uygun davranması lazımdı. yine de yazık olmuş o kadar yıl o kadar emek var ortada.
  • iktidarda chp olsaydi yine memurluktan atilirdi. olayi siyasallastirmaya gerek yok, sadece attigi tweetlere biraz goz gezdirin yeter.
  • sayesinde devletin benim bildiğimin aksine ne kadar müsamahakar olduğunu öğrenip şaşırdım. heteroseksüel erkek özel sektör çalışanıyım, bu adamın her gün yaptığı paylaşımlardan sadece birini yapsam, mesela bir kereliğine penisimin fotosunu falan paylaşsam ertesi gün kendimi kapının önünde bulurdum. trans fenomen falan olmadığım için kimse yukarıdaki gibi destan falan da yazmazdı benim için çünkü üzerimden yapılabilecek prim yok.

gerçi düşündüm de, penis fotosu paylaşsam burada "ahlak bekçiliği yapiyürsünüz" diye ağlaşan feministler bırak savunmayı meşalelerini alıp linç etmeye de koşabilirlerdi. çünkü verdikleri tepkiler samimi bir özgürlük hassasiyeti değil yalnızca zamanın ruhuna uygun bir virtue signaling yığını.
  • karga uçağa binmiş, sıkılmış, çantamda bomba var demiş, millet paniklemiş, açmış bakmışlar çantasını bomba falan yok, niye yaptın demişler, hiiç, ibneliğine demiş.

tilkinin hoşuna gitmiş bu, aynısını o da yapmış, sormuşlar niye yaptın diye, hiiç ibneliğine demiş. pilot kızmış atın bunları aşağı demiş.

uçaktan atılan karga kendi uçmaya başlamış, tilki "e ben nolucam şimdi" demiş. karga da "uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın" demiş.

bu arkadaş lgbt olmasa da erkek olsa, kadın olsa ve bu hayatı yaşayarak sosyal medyasında en ince detayına kadar bu şekilde paylaşsa yine aynı muameleye maruz kalırdı. koko partileri, cinsel hayatını milletin gözüne sokmak, her gün kaç saat seks yaptığını paylaşmak, para karşılığı ilişkiler vs. devlet bunu nasıl bu kadar çalıştırmış asıl buna şaşırdım ben.
    yallah tayland'a.
  • oğlum tamam, bu kez hepimiz aynı fikirdeyiz. karşımızda 3-5 mal dışında kimse yok. dağılalım bence, bundan sonrası larin’e pr yazar.
hesabın var mı? giriş yap