• aslan burcu erkeginin cinsellige duskunlugu ile basak burcunun cinselligiyle ortustugu icin bir kere super bir elektrik oluşur. duygusal olarak her ikisi de mızmız yapıya sahip olsalar da seviler mi tam severler. aslan burcu erkeği her ne kadar gözü dışarıda gibi gözükse de gerçek aşkı buldu mu kuşa döner... başak burcu kadını ise zor seven yapısında sevgiyi bulunca onu nereye koyacağını bilemez. birbirlerine olan düşkünlükleri asla sıkıntı vermez iki tarafa... aslan burcu erkeğinin mantığı başak burcu kadınının mantığıyla çelişebilir ama ortak noktada buluşmaları an meselesi olur. bu çifti allah nazardan saklasındır.

yine bu kombinasyonda sadece arkadaşlık ilişkisi diye bir şey olmaz... sevgilisinin en yakın arkadaşı da olabilen aslan burcu erkegi ile arkadaşlık kurulması genelde başak burcu kadını için imkansızdır... bu noktada aslan burcu erkeğinin atılganlığı sözkonusudur...

linda goodman yorumları için (bkz: aslan burcu) (bkz: basak burcu)
  • tavsanlarin ciftlesme politikasina paralel bir goruntu sergilerler cinsel acidan. haliyle bu da kalici sekilde derin bir mutluluk getirir.
  • akıl küpü başak burcu kadını aslan burcu erkeğinin kedigillerden geldiğini kısa bir süre içinde keşfedip bu erkeği kısa sürede felis domesticus modeline dönüştürür. yiğit gözüken bu cinsin yumuşaması başak burcunda güven duygusu uyandırsa da kısa sürer bu ilişki. politik ilişki kurmada usta olan başak kadını kırmadan bi güzel hayatından çıkartır kendisini. aslan burcu gencine yazık olur benden söylemesi.
  • aslan burcu erkeği nere, başak burcu kadını nere. test edilip de onaylanmamış ilişkilerin en önde gideni budur heralde.
  • (bkz: erkeği adam eden şeyler)

kesinlikle kontrol delisi ve mükemmeliyetci başak burcu kadını ilişkisi her erkegi adam eder.
    ama sorumsuz, gösteriş meraklısı, huysuz ve kendini mükemmel sanan aslan burcu erkeğini en bi hardcore, en bi has, en bi adam gibi adam eder.
    yinede üstüste iki tane en çekici, en güzel , en zeki, bunların hepsinininde farkında olan ve yine, yeniden, daima, en mükemmeliyetçisinden başak burcu kadını ile uzun süreli ilişki yaşayıp, ardından her ikisi tarafından terkedilirseniz. işte o zaman legendary moduna en üst sıradan giriş biletini kaparsınız.

edit:3 oldu kral attı 3 oldu.*
  • ben şu anda en kısası 8 ay süren dördüncüsünün içindeyim koskoca sözlüktede benden başka bu zulmü göze alan yok sanırım zira benden başkada bu başlığa entry giren olmamış te 2006 dan beridir. sonuç olarak son beş senede sigara ve alkol vasıtası ile ömrümden rahat bi yirmi yıl yemişliği olan ilişkidir, benimki biraz alışkanlık oldu* acı çekmeyi seviyorum heralde de sözlükteki aslan burcu hemcinslerime söylüyorum ben ettim siz etmeyin çekilir çile değil ilişki modeli.

(bkz: aslan burcu erkeği)
    (bkz: başak burcu kadını)

(bkz: great wars of the 20th century)
  • test edilip onaylanmış ilişki çeşididir.on numara bir uyum söz konusudur.aman sabahlar olmasındır.
  • ben hayatımda böyle güzel bir şey görmedim. zıt kutupların birleşimi resmen.

hasiktir ordan!
  • bu ilişki kolay bir ilişki olmayacaktır. aslan, hayatı büyük ve parıltılı yaşamak isterken, başak günlük işlerin detaylarında takılı kalabilir. başak, aslan’ın abartma huyunu ve kendini öne çıkarmasını anlayamazken, aslan, başağın her şeye eleştirisel bakmasından ve ona göre ortada bir şey yokken sorun çıkarmasından sıkılır. bu ikili ilişkilerinin sağlığı için aralarındaki farklılıkları doğru tespit edip, bunları karşılıklı konuşabilmesi gerekir.

genel olarak başaklar arkadaşlarından ve sevgililerinden hep özel davranış bekler fakat bu özel davranışın ne anlama geldiğini sadece kendileri bilir. bir takım beklentileri vardır fakat bunun ne olduğunu karşı tarafa açıkça söylemezler. bu tür iletişim probleminin ilişkiler de sorun yaratması çok doğaldır.

başak burçlarının ilişkilerde daha açık olması onlara çok şey kazandıracaktır. bunun için karşı taraftan ne beklediklerini ve onlara ne verebileceklerini iyi anlamaları gerekir. ayrıca, özellikle karşı tarafın özelikleri hakkında çok fazla bilgileri yoksa veya samimiyetin sınırları eleştirisel tavırları kaldırmıyorsa diğerlerine olan yaklaşımlarına dikkat etmeleri gerekir.

öte yandan sosyal olmayan bir aslan burcu zümrüdü anka kuşundan daha nadirdir diyebiliriz çünkü aslan burçlarının etrafında onların muhteşem kişiliklerine ve başarılarına şahit olacak bir grupları devamlı etraflarında olmalıdır. yeni kıyafetleriyle nasıl da güzel olduklarını, spor yaparken kuvvetlerini, şarkı söylerken seslerini, plan yaparken akıllarını diğer insanlar takdir etmezse bu bin bir türlü aktivitenin içine girmenin bir nedeni yoktur. aşık olduklarında bile partnerlerini sayısı milyonları aşan yakın arkadaşlarına, göstermek adına o aktiviteden bu aktiviteye sürükleyebilirler.

yeni arkadaşlar edinmekten hoşlanırlar ancak onlarla bir geçmiş paylaşan insanların rahatlığını da pek bir şeye değişmezler. yeni bir güzellik dikkatlerini dağıtsa da, gerçek bir ilişkide yılların paylaşımını ve hatırasını kolay kolay bir kenara atamazlar. onlar için en iyisi kendilerini tamamlayacak bir partnerdir. ortak paylaşımlar onlar için çok önemlidir ama karşıdakinden etkilenme listesinin başında güzellik gelir, kendi görüntüleri kadar yanındakinin görüntüsü de önemlidir çünkü sosyalleştiklerinde kollarında arkadaşlarının beğenisini kazanacak biri olmalıdır.

kaynak: (bkz: elle)
  • kıyısında olduğum sözlüğü okudukça korktuğum ama bana bir o kadarda mükemmel olacakmış gibi gelen durum
    10 yıl sonra gelen edit: burası bombok umarım siz benden şanslı olursunuz.
hesabın var mı? giriş yap