• bir iki entrysi olumsuz anlamda dikkatimi çektikten sonra en çok favlanan entrylerini baştan aşağı dogru şöyle bir okudum ki ilk izlenimlerimde haklıymışım. tarak kafalıymış.
  • bu orospu çocuğunu daha ne kadar sözlükte tutacaksınız!
  • yazdiklari ironiden cok psikolojik sorunlu bir insanin cigligi gibi. burasi kutsal bilgi kaynagi degil belki artik ama bu kadar da igrenc seyleri iftiralar ile bezeyerek yazmasi garip. yancilari olmasi ise daha garip ki alt hesabi olabilir diye dusunuyorum.

“taksim onu yutana kadar, metalcilerin eline dusup dol yutan solcu kiz”

yazarin dusuncesini alintilarken bile midem bulandi, bu nasil bir aklin urunu olabilir?
  • trol mrol değil, bildiğin sapığın önde gideni bu malukat. her entrysine bastım şikayeti. böyle kansızların, sapıkların yeri olmamalı bu platformda... ağır küfürler edeceğim zor tutuyorum kendimi!!
  • giderek patetik bir hal almaya başlayan yazar birey. freud bunlar kadar eli sikinde gezmiyordu be.
  • sözlükte nerede bir saçma başlık varsa sahibi kendisidir. toplamda bugüne kadar aktroller dahil 3 kişi engellemiştim. 4. bu adam oldu. allah akıl fikir versin
  • (bkz: #80088434)

troll olduğu çok açık fakat şu entry'nin son cümlesi alenen suçu ve suçluyu övmuyor mu?
    bu kadarına da pes diyorum sayın moderatorler.
  • kendisi 2005 yılında liseye başladığında üniversite ikinci sınıfta olan şahsım için ergen tabirini uygun gören, tam da yeni ekşi'ye yakışacak cinsten bir jeopolitika uzmanı yazar. bir tespitler sıçıyor ki awww, sormayın gitsin.
  • bildiğin deli amk, ağır abaza, sürekli yastık sikiyor.
hesabın var mı? giriş yap